Anasayfa / İddaa Tahminleri / Zlatorog Lasko – KK Podcetrtek İddaa Tahmini 21.11.22

Zlatorog Lasko – KK Podcetrtek İddaa Tahmini 21.11.22

Slovenya Ligi 7. hafta mücadelesinde Zlatorog Lasko Pazartesi günü saat 20:00’da Podcetrtek ile karşılaşacak. Hem İddaa hem de intobet toplam sayı limitinbi 154.5 olarak açıklamışlar. 

Lasko ligin zayıf halkalarından birisi, 6 maçın ardından hanelerine galibiyet yazdıramadılar ve henüz galibiyetle tanışamayan 2 ekipten biri konumundalar ligde. Milli aradan önceki son 2 maçlarında kaybederken bizlere düşük skorlu mücadeleleler izletmişlerdi, sırasıyla 155 ve 138 sayı üretilmişti o maçlarda. Son olarak deplasmanda Polzela’ya 73-65 ile kaybetmekten kurtulamamışlardı. 

Podcetrtek ise ligin rakibine göre bir adım önde olan ekiplerinden birisi, düşme hattında istedikleri gibi uzaktalar şuan için, 6 maçtan 2 tanesini kazandılar. Son 2 maçlarını ise üstüste kaybettiler milli ara öncesinde. Bu maçlarda bizlere düşük tempoda, kısır maçlar izletmişlerdi. Önce Krka’ya deplasmanda 82-75 sonra da içerde Tajfun’a 66-71 ile kaybetmekten kurtulamamışlardı. 

İki takım arasında kalite anlamında önemli farklar yok. Lasko henüz galibiyetle tanışamamış durumda ve bu nedenle de reaksiyon göstermek adına bu maçı evlerinde kazanmak isteyebilirler. Bu senaryo da handikap konusundaki tercihleri riskli hale getiriyor. Taraf ya da handikap riskine girmektense iki takımın da son dönemdeki düşük skorlu, savunma odaklı maçlarını dikkate alarak alt seçeneğinden yana kullanacağım. 

İddaa Oranı: ALT (154.5) – 1.64
intobet Oranı: ALT (154.5) – 1.82
Güven Endeksi: 7Hakkında Basket Guru

Mutlaka bakın

Türkiye Sigorta Basketbol Süper Ligi iddaa tahmin ve analizleri

Aliağa Petkim Spor – Manisa BBSK İddaa Tahmini 05.12.22

Türkiye Sigorta Basketbol Süper Ligi 9. hafta mücadelesinde Aliağa Petkim Spor Pazartesi günü saat 19:00’da …