Anasayfa / 2019 FIBA Dünya Kupası / ABD – Fransa İddaa Tahmini 11.09.19

ABD – Fransa İddaa Tahmini 11.09.19

Dünya Kupası çeyrek final mücadeleleri 3.maç ile devam ediyor. ABD Çarşamba saat 14:00’da Fransa ile karşılaşacak. İddaa ABD’nin galip gelmesi durumunda toplam sayı limitini 165.5 olarak açıklamışken Bets10 ise limiti 166.5 olarak belirlemiş.

ABD her ne kadar C takımı ile gelmiş olsa da bu turnuvaya kaliteli NBA oyuncularından kurulu ve daha da önemlisi teknik kadrolarında Popovich ve Kerr gibi iki duayen koç var. Artık işi ciddiye aldıklarını da gösterdiler son maçlarda. Brezilya karşısında zaman zaman zorlansalar da 89 sayı üreterek Turner ve Walker liderliğinde galibiyete ulaşmışlardı. 

Fransa ise son maçta güçlü Avusturalya’ya karşı çok iyi oynasa da sonunu getirememiş ve 98-100 kaybetmişti. Zaten bu sonuç onları ABD’nin rakibi yaptı çeyrek finalde. De Colo ve Fournier çok formdalar ancak Gobert, Poirier ve Batum gibi isimlerden henüz tam verim alabilmiş değiller. Buna rağmen hücum potansiyelleri çok yüksek ki bunu Avusturalya gibi güçlü bir rakip karşısında da görmüştük.

Fransa kalan son 8 takım arasında ABD karşısında atletizm ve tempo konusunda ayakta kalabilecek en uygun takım aslında. Özellikle pota altında Labeyrie, Mbaye, Lessort, Poirier, Gobert gibi isimlerle rahatlıkla karşılık vereceklerdir ABD’ye. Diğer taraftan De Colo, Fournier, Batum’un NBA tecrübesi bulunan isimler olmaları kısalara tempo konusunda aynı şekilde cevap verebileceklerinin de göstergesi. Bizleri tempolu ve bol skorlu bir maçın beklediğini ve maçın sonunda ABD’nin zaman zaman zorlansa da kazanan taraf olacağını düşünüyorum.

İddaa Oranı: MS 1 & ÜST (165.5) – 2.15
Bets10 Oranı: MS 1 & ÜST (166.5) – 2.65
Güven İndeksi: 8

Yorum bölümü yakında aktif edilecektir.


Hakkında basketboltahmin

basketboltahmin

Mutlaka bakın

Basketbol analizleri - Basketboltahmin.net

Xinjiang – Liaoning İddaa Tahmini 05.08.20

Çin Ligi yarı final serisi ilk maçında Xinjiang Çarşamba günü saat 15:00’da Liaoning ile karşılaşacak. …