Anasayfa / ada blois / Ada Blois – Le Mans İddaa Tahmini 30.03.24

Ada Blois – Le Mans İddaa Tahmini 30.03.24

Fransa Betclic ELITE Pro A 27. hafta mücadelesinde Ada Blois Cumartesi günü saat 20:30’da Le Mans ile karşılaşacak. İddaa ev sahibinin galibiyeti için oranı 1.55 olarak açıklamışken Hovarda ise oranı 1.80 olarak belirlemiş.

Blois son dönemin formsuz ekiplerinden birisi, üst üste 5 maçlarını kaybettiler… Bu nedenle de 8 galibiyette kaldılar ve artık düşme hattında yer alıyorlar. Ama en yakın rakipleri ile aralarında sadece 1 galibiyetlik var ve önlerinde daha 8 maç olduğu için toparlanma, ligde kalma şansları elbette devam ediyor. Evlerindeki performanslarına baktığımızda ise denk rakiplerden Roanne’a 3 sayı farkla kaybederken, güçlü Paris’e de iyi direndiklerini ama 4 sayı farkla kaybettiklerini belirtelim. 

Le Mans da son dönemde pek iyi değil, son 3 maçtan ikisini kaybettiler ve bu nedenle de 11 galibiyette kaldılar. Halen play-off potasından sadece 2 adım gerideler, 1 maçları da eksik. Ancak özellikle deplasman karnelerinin sıkıntılı olduğunu belirtelim. Ligdeki son 4 deplasman maçlarını üst üste kaybetmişlerdi… Son olarak güçlü Bourg karşısında direnememişler, tam 19 sayı fark yiyerek hezimete uğramışlardı. 

Le Mans elbette kağıt üstünde daha iyi bir kadroya sahip ki puan tablosunda da dah iyi durumdalar, halen play-off şansları var. Ancak düşme hattında bulunan ve son maçlarda evlerinde iyi basketbol oynayan Blois’nun onlara sorun yaşatabileceğini düşünüyorum. Artık ligde kalma konusunda kritik maçlara çıkacak Blois ve evlerinde oynamanın avantajıyla deplasmanlarda sorun yaşayan Le Mans karşısında kazanabileceklerini düşünüyorum. 

İddaa Oranı: MS 1 – 1.55
Hovarda Oranı: MS 1 – 1.80
Güven Endeksi: 7Hakkında Basket Guru

Mutlaka bakın

İzlanda Ligi iddaa tahmin ve analizleri

Thor Thorl – UMFN Njardvik İddaa Tahmini 22.04.24

İzlanda Ligi çeyrek finak serisi 4. maçında Thor Thorl Pazartesi günü saat 22:30’da UMFN Njardvik …