Anasayfa / ada blois / Ada Blois – Limoges İddaa Tahmini 28.01.24

Ada Blois – Limoges İddaa Tahmini 28.01.24

Fransa Betclic ELITE Pro A 21. hafta mücadelesinde Ada Blois Pazar günü saat 18:30’da Limoges ile karşılaşacak. İddaa ev sahibinin galibiyeti için oranı 1.55 olarak açıklamışken intobet ise oranı 1.70 olarak belirlemiş.

Blois ligin vasat ekiplerinden birisi. Ama son 3 maçlarından ikisini kazanarak 7 galibiyete ulaştılar ve en azından düşme hattından 1 uzak kalarak rahat bir nefes aldılar şimdilik. Evlerindeki son maçta da ligin en zayıf takımı konumundaki Levallois karşısında sorun yaşamamışlar ve 11 sayı farkla net bir galibiyet elde etmişlerdi. Yolu ülkemizden geçmiş olan 3 isim Kelly, Carberry, Rion Brown üçlüsü takımın en önemli silahları konumundalar. 

Limoges ise rakibinden farklı bir durumda değil… Son 3 maçlarından 2 tanesini kaybettiler ve formsuz bir dönemden geçiyorlar, onlar da 7 galibiyet toplayabildiler ve onlar da düşme hattından sadece 1 adım uzaktalar. Deplasman performansları da iyi durumda değil. Son 2 maçlarını üst üste kaybettiler evden uzakta, önce Dijon’dan tam 30 sayı fark yediler sonra da Le Portel’e 10 sayı farkla kaybettiler. 

İki takım arasında kağıt üstünde farklar var ve Limoges bir adım önde gibi görünse de Blois’nun daha formda olduğu bir gerçek. Ayrıca ellerinde 3 tane istikrarlı ve kaliteli yabancı var, Carberry, Kelly, Brown liderliğinde ev sahibi avantajını da kullanarak deplasmanlarda zorlanan formsuz Limoges karşısında kazanarak alt sıralardan kurtulma yolunda önemli bir adım atacaklarını düşünüyorum. Handikap riskine girmeyeceğim. 

İddaa Oranı: MS 1 – 1.55
intobet Oranı: MS 1 – 1.70
Güven Endeksi: 7Hakkında Basket Guru

Mutlaka bakın

Hırvatistan Ligi iddaa tahmin ve analizleri

GKK Sibenka – Dubrava İddaa Tahmini 20.02.24

Hırvatistan Ligi 20. hafta mücadelesinde GKK Sibenka Salı günü saat 20:00’da Dubrava ile karşılaşacak. Best10 …