Anasayfa / ADATIP Sakarya BŞB / ADATIP Sakarya BŞB – Leiden İddaa Tahmini 17.10.18

ADATIP Sakarya BŞB – Leiden İddaa Tahmini 17.10.18

FIBA Europe Cup açılış haftasında temsilcimiz ADATIP Sakarya BŞB Çarşamba saat 20:30’da Leiden ile karşılaşacak. Hem Bets10 hem de İddaa deplasman takımı lehine 4.5 handikap belirlemişler.

Maalesef temsilcimizin finansal durumunun kötüye gittiği ve takımda bazı oyunculara, teknik heyete ödemelerin yapılmadığı haberleri geliyor. Umarım Sakarya, bu sorunu en kısa zamanda çözer. Diğer taraftan sezona da çok kötü bir giriş yaptılar. önce Şampiyonlar Ligi’nde sıradan takımlardan İsviçre temsilcisi Fribourg’a elendiler sonra da ligde ikide 0 yaptılar. Son maçta Büyükçekmece deplasmanında 82-92 kaybetmişlerdi.

Hollanda temsilcisi Leiden geçtiğimiz sezon Pınar Karşıyaka ve İstanbul BBSK’nın grubunda yer alana Donar Groningen ile final oynamış ve 4-0 kaybederek ligi 2.tamamlamıştı. Buraya gelmeden sadece 1 eleme oynadılar ve Avusturya temsilcisi Kapfenberg’i zorlanmadan geçtiler. Ligde ise tek maç yaptılar ve kazandılar. Darius Thompson ve Worthy De Jong takımın dikkat çeken isimleri.

Sakarya’da her ne kadar finansal sorunlar boy gösterse de her ne kada sahadaki basketbol beklentilerin atında olsa da ben taraftarın takımına bu kadar kolay sırt çevirmeyeceğini ve bu kritik maçta temsilcimizi yanlız bırakmayacaklarını düşünüyorum. Sakarya’nın kadro kalitesi ve tecrübe anlamında net olarak üstün olduğu Hollanda temsilcisini düşük handikapı da aşarak yeneceğini düşünüyorum.

İddaa Oranı: MS 1 (-4.5) / 1.70
Bets10 Oranı: MS 1 (-4.5) / 1.83
Güven İndeksi: 7/10Hakkında Fersu Yahyabeyoğlu

Fersu Yahyabeyoğlu
Yıldız Teknik Üniversitesi Makine Mühendisliği mezunuyum. 7 yaşında Çukurova alt yapısında tanıştığım basketbol, ilerleyen yaşlarda bende bir tutku haline geldi. Yerel liglerde 11 yıl boyunca lisanslı basketbol oynadıktan sonra üniversite yıllarımda da amatör olarak oyuncu gözlemciliği yapmaya başladım. Sonrasında Türkiye'nin önde gelen basketbol portallarında köşe yazarlığı yapmaya başladım. Son 5 yıldır basketbolun bahis tarafı ile de ilgileniyorum. Uzmanlık alanım Avrupa ligleri, özellikle Euroleague, BSL, VTB ve İspanya liglerini yakından takip ediyorum.

Mutlaka bakın

Basketbol analizleri - Basketboltahmin.net

Arnavutluk – Danimarka İddaa Tahmini 21.08.19

2021 FIBA EuroBasket ön elemeleri 3.tur kapsamında Arnavutluk Çarşamba saat 22:00’da Danimarka ile karşılaşacak. İddaa …