Anasayfa / Aguada / Aguada Santeros – Capitanes de Arecibo İddaa Tahmini 01.06.24

Aguada Santeros – Capitanes de Arecibo İddaa Tahmini 01.06.24

Porto Riko Ligi A grubu mücaelesinde Aguada Santeros Cumartesi günü saat 03:00’da Capitanes de Arecibo ile karşılaşacak. Hem İddaa hem de Betroad ev sahibi lehine 3.5 handikap belirlemişler. 

Aguada grubun zayıf halkalarından birisi. Son 3 maçlarından ikisini kaybettiler ve 10 galibiyette kaldılar. Daha da önemlisi kazanma yüzdeleri sadece 38.5! Bu nedenle de 6 takım arasında son sırada yer alıyorlar… Evlerindeki karnelerine baktığımızda ise son olarak 2 gün önce konuk ettikleri Leones de Ponce’yi 5 sayı farkla geçtiklerini gördük. O maçta Meeks 30 sayı, 7 ribaund ve Mac 21 sayı, 5 ribaund ile galibiyeti getiren başlıca isimlerdi.

Arecibo ise sadece grubun değil, tüm ligin en iyi takımı konumunda. Son 5 maçlarından 4 tanesini kazandılar ve toplamda da galibiyet yüzdeleri 81.8 zaten! Deplasman karnelerine baktığımızda ise son 3 maçtan ikisini kazandıklarını gördük. 2 gün önceki son maçlarında konuk ettikleri San German’ı 98-90 ile geçmişlerdi. O maçta Stockton 25 sayı, 12 asist, Okafor 20 sayı, 9 ribaund, Plummer 17 sayı ve Liz 15 sayı, 4 ribaund ile galibiyeti getiren başlıca isimlerdi. 

İki takım arasındaki siklet farkını zaten puan durumu bize gösteriyor. Evet Aguada son dönemde evinde iyi performanslar sergiliyor ama güçlü rakipleri karşısında bu dirençlerini koruyabileceklerini düşünmüyorum. Arecibo sadece bu grubun değil, tüm ligin en iyi galibiyet yüzdesine sahip takımı. Allerinde Stockton, Okafor, Plummer, Liz gibi hem yüksek kalitede hem de tecrübeli isimler var. Dolayısıyla deplasmanda olmalarının da birşey değiştirmeyeceğini, düşük farkla da olsa kazanacaklarını tahmin ediyorum. 

İddaa Oranı: MS 2 (-3.5) – 1.69
Betroad Oranı: MS 2 (-3.5) – 1.85
Güven Endeksi: 7Hakkında Basket Guru

Mutlaka bakın

Almanya BBL Ligi iddaa tahmin ve analizleri

Alba Berlin – FC Bayern Munich İddaa Tahmini 12.06.24

Almanya easyCredit BBL final serisi 3. maçında Alba Berlin Çarşamba günü saat 21:30’da FC Bayern …