Anasayfa / Aguada / Aguada Santeros – Osos de Manati İddaa Tahmini 12.06.24

Aguada Santeros – Osos de Manati İddaa Tahmini 12.06.24

Porto Riko Ligi mücadelesinde Aguada Santeros Çarşamba günü saat 03:00’da Osos de Manati ile karşılaşacak. Hem İddaa hem de Bets10 misafir takım lehine 3.5 handikap belirlemişler. 

Aguada son dönemin en formda ekiplerinden birisi. 4 maçlık güzel bir serinin içindeler şuanda. Bu ayede de yüzde 44.8’lik galibiyet oranına ulaştılar ve A grubunda 3. sırada yer alıyorlar. Ayrıca evlerinde tam 6 maçtır bileklerini bükebilen bir rakip olmadığının da altını çizelim. Son olarak 7 Haziran’da konuk ettikleri Ponce’yi tam 25 sayı farkla adeta sahadan silmişlerdi! Meeks 24 sayı, 5 ribaund, 4 asist ve Gandia-Rosa 18 sayı, 6 ribaund, 5 asist ile galibiyeti getiren başlıca isimlerdi. 

Manati ise B grubunun orta altı ekiplerinden birisi. Son 4 maçtan 3 tanesini kaybettiler ve bu nedenle de yüzde 46.2’lik galibiyet yüzdesinde kaldılar, bu da onları 5. sırada tuttu. Hedefledikleri ilk 4 yarışından 1 adım gerideler. Deplasman karnelerine baktığımızda da işlerin yolunda gitmediğini biliyoruz. Son 2 maçlarında konuk oldukları Arecibo karşısında direnseler de uzatma sonunda 4 sayı farkla ve Quebradillas karşısında ise 7 sayı farkla yenilmekten kurtulamamışlardı. 

İki takım arasında bir siklet farkı olduğunu net olarak söyleyebiliriz. Zaten son maçlarda sergiledikleri form grafiğine bakınca da bunu net olarak anlayabiliyoruz. Evinde 6 maçtır kaybetmeyen ve ilk 4 yarışındaki sağlamlaştırmak isteyen Aguada’nın bu maçta da formsuz ve kendi sikletinde olmayan bir rakip karşısında sürprize izin vermeyeceğini, düşük farkla da olsa kazanacağını tahmin ediyorum. 

İddaa Oranı: MS 1 (-3.5) – 1.67
Bets10 Oranı: MS 1 (-3.5) – 1.79
Güven Endeksi: 8Hakkında Basket Guru

Mutlaka bakın

Almanya BBL Ligi iddaa tahmin ve analizleri

Alba Berlin – FC Bayern Munich İddaa Tahmini 12.06.24

Almanya easyCredit BBL final serisi 3. maçında Alba Berlin Çarşamba günü saat 21:30’da FC Bayern …