Anasayfa / Alba Berlin / Alba Berlin – Crailsheim Merlins İddaa Tahmini 02.10.23

Alba Berlin – Crailsheim Merlins İddaa Tahmini 02.10.23

Almanya easyCredit BBL ikinci hafta mücadelesinde Alba Berlin Pazartesi günü saat 19:30’da Crailsheim Merlins ile karşılaşacak. Hem İddaa hem de intobet misafir takım lehine 13.5 handikap belirlemişler. 

Alba geçen sezon şampiyonluğu Ulm’a kaptırmış, hatta finale dahi yükselememişti. Dolayısıyla yeni sezona hırslı ve moralli bir giriş yapmak istiyorlar. Kadrolarını da güçlendirdiler ve koç Gonzalez yönetiminde hedefleri tekrar şampiyonluk olacak. İlk maçlarında deplasmanda olmalarına rağmen Heildelberg karşısında sorun yaşamamışlar ve 81-90 ile kazanmışlardı. O maçta Matt Thomas 21 sayı, 5 ribaund ile yıldızlaşırken, Thiemann 14 sayı, 10 ribaund, 4 asist, Sterling Brown 13 sayı ve Koumadje 12 sayı, 5 ribaund ile galibiyeti getiren başlıca isimlerdi.

Crailsheim geçen sezon olduğu gibi öncelikli hedefi düşme hattından uzak kalmak olacak bir takım konumunda. Sezona ise evlerinde iyi bir giriş yaptılar. Geçen hafta konuk ettikleri denk rakiplerinden Rostock’u 85-81 ile geçmeyi bilmişlerdi. O maçta Nelson 22 sayı, 4 ribaund ile yıldızlaşırken, Stuckey 19 sayı, 6 ribaund, Alston 15 sayı, 6 ribaund ve Bleck 14sayı, 7 ribaund ile galibiyeti getiren başlıca isimlerdi.

İki takım arasında kalite ve seviye anlamında net farklar var kuşkusuz. Alba geçen sezonki kadrosunun üstüne eklemeler yaptı ve giden oyuncuların yerlerini d ebana göre net olarak doldurdular. İki tecrübeli ve skorer kısa Matt Thomas ile Sterling Brown’un liderliğinde kendi sikletlerinde olmayan Crailsheim karşısında hata yapmayacaklarını ve çift haneli farklarla net bir galibiyete imza atacaklarını düşünüyorum. 

İddaa Oranı: MS 1 (-13.5) – 1.47
intobet Oranı: MS 1 (-13.5) – 1.59
Güven Endeksi: 8Hakkında Basket Guru

Mutlaka bakın

NBA iddaa tahmin ve analizleri

Houston Rockets – Oklahoma City Thunder İddaa Tahmini 07.12.23

NBA Batı Konferansı mücadelesinde Houston Rockets Perşembe günü saat 04:00’da Oklahoma City Thunder ile karşılaşacak. …