Anasayfa / Alba Berlin / Alba Berlin – FC Bayern Munich İddaa Tahmini 12.06.24

Alba Berlin – FC Bayern Munich İddaa Tahmini 12.06.24

Almanya easyCredit BBL final serisi 3. maçında Alba Berlin Çarşamba günü saat 21:30’da FC Bayern Munich ile karşılaşacak. Hem İddaa hem de Best10 ev sahibi lehine 4.5 handikap beliremişler. 

Alba seriye dezavantajlı başlamıştı ve gerek Euroleague gerekse BBL’de bu sezon sergilediği performansla beklentilerin altında kaldı. Evet normal sezonu 2. srıada bitirmişlerdi ama sahaya koydukları basketbol seviyesi düşüktü. Nitekim bu serinin ilk maçında da BMW Park’da ezeli rakiplerine tam 12 sayı farkla yenildiler, beklendiği gibi varlık gösteremediler. Ama ikinci maçta Thomas ve Brown liderliğinde beklentileri aştılar, rakibi kendi silahı olan savunma ile vurarak 70-79 ile kazandılar, servis kırdılar. 

Bayern koç Laso liderliğinde Euroleague’de play-off ve BBL’de şampiyonluk parolası ile kurulmuş bir kadro. Euroelague’de istediklerini alamadılar ama ligde normal sezonu lider olarak tamamlayarak ilk hedefi gerçekleştirmişlerdi. Nitekim bu seriye de o sayede saha avantajı ile başladılar, 12 sayı farkla kazanarak 1-0 öne de geçtiler ama ikinci maçı buarda evlerinde 9 sayı farkla kaybederek soğuk bir duş aldılar! Artık şampiyon olabilmek için deplasmanda en az bir maç kazanmak durumundalar… 

Bayern ezeli rakibi karşısında evinde beklentileri karşılayamadı ve 1-1 ile yani saha avantajını kaptırmış şekilde geliyor Berlin’e. Alba son maçı 9 sayı farkla, yani net bir şekilde kazanmanın moral motivasyonuyla taraftarı karşısına çıkıyor. Uber Arena’da da son maçta olduğu gibi Thomas ve Brown liderliğinde rakiplerine kolay lokma olmayacaklarını göstereceklerini, yine kazanmalarının pek tabi sürpriz olmayacağını öngörüyorum. Riski azaltmak için lehlerine açılan handikapı yanıma alacağım. 

İddaa Oranı: MS 1 (+4.5) – 1.47
Best10 Oranı: MS 1 (+4.5) – 1.71
Güven Endeksi: 8Hakkında Basket Guru

Mutlaka bakın

Porto Riko Ligi iddaa tahmin ve analizleri

Piratas de Quebradillas – Aguada Santeros İddaa Tahmini 21.06.24

Porto Riko Ligi A grubu mücadelesinde Piratas de Quebradillas Cuma günü saat 03:00’da Aguada Santeros …