Anasayfa / Alba Berlin / Alba Berlin – FC Bayern Munich İddaa Tahmini 28.10.21

Alba Berlin – FC Bayern Munich İddaa Tahmini 28.10.21

Turkish Airlines Euroleague 7. hafta mücadelesinde Alba Berlin Perşembe saat 21:00’da FC Bayern Munich ile karşılaşacak. İddaa misafir takımın galibiyeti için 1.45 oran açıklamışken Bets10 ise oranı 1.71 olarak belirlemiş.

Koç Gonzalez yönetimindeki Alba sezona beklendiği gibi yavaş ve vasat bir giriş yaptı. Bütçeleri gereği onlar adına play-off yapmak sürpriz olur ama en azından geçen sezon olduğu gibi son sıralarda yer almak istemiyorlar. Şuana kadar 6 maçtan 2 tanesini kazanarak bunu başardılar en azından şimdilik. Ancak son haftalarda formsuz oldukları da bir gerçek. Önce BBL’de konuk ettikleri vasat rakipleri Gottingen’e kaybettiler sonra da çift maç haftasının ilk sınavında Yunanistan’de Olympiakos’a direnseler de kaybetmekten kurtulamadılar. O maçta Da Silva 17 sayı, Lo 11 sayı, 5 asist, Olinde 10 sayı, 5 ribaund ve Sikma 9 sayı, 10 ribaund, 8 asist ile direnen isimler olmuşlardı. Eriksson ve Lammers’den bu maçta da faydalanamayacaklar.

Bayern ise sezona kötü bir giriş yaptı ve ilk 4 maçlarını üst üste kaybettiler. Ama sonrasında tecrübeli forvet Lucic’in de dönüşüyle beraber kendilerine geldiler, üst üste 2 maçlarını kazanarak moral buldular. BBL’deki performanslarıyla beraber iki kulvardaki son 4 maçlarını da üst üste kazandıklarını, tam olarak istim üstünde olduklarını söyleyebiliriz. Çift maç haftasının ilk sınavında da konuk ettikleri Milano’yu 83-77 ile geçerek İtalyan ekibinin namağlup ünvanını elinden almışlardı. O maçta Lucic 20 sayı, 3 asist, Hilliard 17 sayı, 3 ribaund ve Walden 16 sayı, 3 asist ile galibiyetin başmimarları olmuşlardı. Radosevic ve Zipser’den bu maçta da faydalanamayacaklar, Sisko’nun durumu ise maç saatinde belli olacak. 

Alman derbisinde Alba ev sahibi avantajına sahip olsa da hem ligde hem de burada son 2 maçlarını üst üste kaybettiler, form grafikleri düşüşte. Lo ve Sikma ile direnmeye çalışsalar da özellikle Eriksson’un çok arıyorlar. Bayern ise rakibinin aksine çıkışta olan bir takım. Lucic’in formasına kavuşması ile ritmini bulan koç Trinchieri’nin öğrencileri, son 2 maçta Frankfurt ve Milano gibi rakipleri yenmeyi başardılar. Hilliard ve Walden’ın da bu maçta Lucic’e yardımcı olacağını, deplasmanda olmalarına rağmen formsuz Alba’yı yenerek Euroleague serilerini 3 maça çıkaracaklarını tahmin ediyorum.  

İddaa Oranı: MS 2 – 1.45
Bets10 Oranı: MS 2 – 1.71
Güven Endeksi: 8Hakkında Basket Guru

Mutlaka bakın

BSL Basketboltahmin.net iddaa tahmin ve anzlizleri

Türk Telekom – Semt77 Yalovaspor İddaa Tahmini 01.12.21

ING Basketbol Süper Ligi 10. hafta mücadelesinde Türk Telekom Çarşamba saat 17:30’da Semt77 Yalovaspor ile …