Anasayfa / Anadolu Efes / Anadolu Efes – Olimpia Milano İddaa Tahmini 17.12.20

Anadolu Efes – Olimpia Milano İddaa Tahmini 17.12.20

Turkish Airlines Euroleague 15. hafta mücadelesinde Anadolu Efes Perşembe saat 20:30’da Olimpia Milano ile karşılaşacak. Hem İddaa hem de Bets10 deplasman takımı lehine 7.5 handikap belirlemişler.

Anadolu Efes cephesinde işler yolunda gitmiyor. Son maçta CSKA deplasmanında 100-65’lik skorla alınan hezimette özellikle Larkin’in vücut dili hiç iyi sinyaller vermiyordu. Onun halen ritmini yaklayamamış olması, Simon’un da sakatlık sonrası tam randımanlı olamaması ile birlikte takım olarak ciddi bir düşüş içerisindeler. Salı akşamı İstanbul’a döndüler ve sadece 48 saat sonra bu maça çıkacaklar. Zaten fiziksel olarak %100 olmayan bir çok oyuncunun bu maçta da tam randıman veremeyeceği bir gerçek. 

Milano cephesinde ise keyifler yerinde. Salı akşamı diğer temsilcimiz Fenerbahçe’yi Ülker Arena’da yenerek moral depoladılar ve kötü giden seriye kendi adlarına son vermiş oldular. LeDay’in skorer oyunu ve Punter ile Delaney’nin ona eşlik etmeleri ile maçı ilk yarıdan koparıp ikinci yarı aktif dinlenmeye geçtiler. Bunun etkisiyle sarı lacivertliler farkı kapatsa da maç sonunda tecrübeli isimlerin devreye girmesiyle yanlarına yaklaştırmayıp 8 sayı farkla kazanmayı bilmişlerdi. 3 gündür İstanbul’dalar ve bu maça adeta ev sahibi gibi seyahat yapmadan, dinlenerek çıkacaklar. 

Anadolu Efes, 4 Aralık’da Baskonia karşısında aldığı can sıkıcı mağlubiyetin ardından bir benzerini de Salı akşamı CSKA karşısında aldı. Larkin başta olmak üzere fiziksel anlamda iyi durumda değiller. Üstelik Milano 2 gündür İstanbul’da dinlenirken onlar Rusya’ya gidip geldiler, yol yorgunluğu ve CSKA karşısında alınan kötü mağlubiyetin mental etkileri ile bu maça çıkacaklar. Rodriguez, Delaney, Punter gibi etkili kısaları olan ve geniş rotasyonla oynayan koç Messina yönetimindeki Milano’nun galibiyetin morali ve dinlenme fırsatıyla birlikte maçta bir adım öne geçtiğini düşünüyorum. Dolayısıyla lehlerine açılan handikapı yanıma almayı tercih edeceğim.

İddaa Oranı: MS 2 (+7.5) – 1.35
Bets10 Oranı: MS 2 (+7.5) – 1.50 
Güven Endeksi: 8Hakkında Basket Guru

Basket Guru

Mutlaka bakın

BSL Basketboltahmin.net iddaa tahmin ve anzlizleri

Türk Telekom – Bahçeşehir Koleji İddaa Tahmini 23.01.21

ING Basketbol Süper Ligi 18. hafta mücadelesinde Türk Telekom Cumartesi saat 13:00’da Bahçeşehir Koleji ile …