Anasayfa / Anadolu Efes / Anadolu Efes – Olimpia Milano İddaa Tahmini 26.04.22

Anadolu Efes – Olimpia Milano İddaa Tahmini 26.04.22

Turkish Airlines Euroleague play-off serisi 3. maçında temsilcimiz Anadolu Efes Salı günü saat 20:30’da Olimpia Milano ile karşılaşacak. İddaa misafir takımın limitini 72.5 olarak belirlemişken Bets10 ise limiti 71.5 olarak açıklamış.

Anadolu Efes, serinin İtalya ayağındaki ilk maçı kazanarak saha avantajını rakibinin elinden aldı. İkinci maçta ise Milano’nun sakatlıklara rağmen iyi direnip reaksiyon gösterdiğini gördük ve İstanbul’a 1-1 ile gelindi. Temsilcimiz Larkin ve Micic’in ritm bulması, Bryant’ın x-faktör katkısı vermeye başlamasıyla kendisine gelmiş, takım olarak play-off modunu açmış durumda. Ancak ilk maçta sadece 64 ve ikinci maçta sadece 66 sayı üretebildiğimizi, Milano’nun normal sezon boyunca ortalamada 72 sayı yediğini ve bu alandaki en iyi takım olduğunu unutmamak gerek. Beaubois ile Simon bu maçta forma giyemecekler. 

Milano ilk maçta Efes’den hiç beklemediği sertlikte bir savunma gördü ve adeta kendi silahları ile vurularak 48-64 gibi can yakıcı bir skorla kaybettiler. O maçta aynı zamanda Melli’yi sakatlar listesine yazdırmışlardı. İkinci maçta ise savunma direncini hiç aşağı çekmeden bu kez hücumda Shields’ı daha verimli kullanıp 73-66 ile kazanmayı başardılar ve seriye tutundular. Ancak o maçta da Delaney ile Rodriguez’i kaybettiler. Son durumda Melli, Mitoglou, Kell ve Delaney’den yaralanamayacaklar, Rodriguez ise belki sınırlı dakikalarda sahaya çıkabilecek. Datome sakatlıktan dönen isim. 

Efes play-off modunu açtığı zaman Larkin ve Micic liderliğinde neler yapabileceğini net olarak biliyoruz, özellikle Beaubois ile Simon’un yokluğunda onların performansı çok belirleyici olacak. Bu sezon defalarca kez gördüğümüz üzere yine kapalı gişe olacak Sinan Erdem’deki müthiş atmosferde elbette galibiyete bir adım yakın olan taraf Efes. Ama Milano’nun Delaney ve Melli gibi önemli yıldızlarından yoksun olması, Rodriguez’in tam olarak sağlıklı olmaması gibi etkenlerle bu maçta farklı bir reaksiyon gösterebilirler. Dolayısıyla Efes’in handikaplı galibiyetleri konusunda risk almak yerine Efes’in ilk 2 maçtaki savunmasına ve yıldızlarından yoksun Milano’nun üretimdeki kısırlığına güvenmek ve onlar için açılan baremden alt seçeneğine yönelmek daha mantıklı görünüyor. 

İddaa Oranı: Deplasman ALT (72.5) – 1.48
Bets10 Oranı: Deplasman ALT (71.5) – 1.78
Güven Endeksi: 8Hakkında Basket Guru

Mutlaka bakın

Porto Rico Ligi iddaa tahmin ve analizleri

Mets de Guaynabo – Cariduros Fajardo İddaa Tahmini 24.05.22

Porto Riko Ligi mücadelesinde Mets de Guaynabo Salı günü saat 03:00’da Cariduros Fajardo ile karşılaşacak. …