Anasayfa / Andorra / Andorra – Joventut Badalona İddaa Tahmini 27.01.24

Andorra – Joventut Badalona İddaa Tahmini 27.01.24

İspanya Liga Endesa 20. hafta mücadelesinde Andorra Cumartesi günü saat 22:45’de Joventut Badalona ile karşılaşacka. Hem İddaa hem de Hovarda toplam sayı limitini 165.5 olarak açıklamışlar. 

Andorra son 4 maçından 3 galibiyet çıkararak çıkışa geçmiş bir ekip ki bu sayede de 87 galibiyete ulaştılar ve kendilerine 12. sırada yer buldular. İlk hedefleri olan düşme potasından 1 adım da olsa uzak kalmayı başarmış durumdalar. Evlerindeki son 2 maçlarına baktığımızda ise üst üste galibiyetlerin yanı sıra hücum verimlilikleri ve tempoları ile de dikkat çekmişlerdi, sırasıyla 171 ve 165 sayı izletmişlerdi bize o maçlarda. 

Badalona ise üst üste gelen kötü sonuçların ardından 2 maçını kazanarak buraya geliyor ki bu sayede 10 galibiyete ulaştılar ve play-off potasına dahil oldular. Son 2 deplasman maçlarına baktığımızda ise üst üste gelen kayıplarla beraber savunmada sınıfta kaldıklarını görmüştük, 191 ve 160 sayı üretilmişti o maçlarda. Geçen hafta ise konuk ettikleri güçlü rakiplerden Malaga karşısında iyi bir hücum performansı sergileyerek 85-81’lik skorla kazanmayı bilmişlerdi. 

Elbette kağıt üstünde Badalona hem kalite hem de tecrübe anlamında rakibinden bir adım önde ki bu durum puan tablosuna da yansımış durumda zaten. Ancak Andorra’nın son dönemde özellikle evinde yakaladığı form grafiği ve Badalona’nın deplasmanlarda güven vermemesi beni taraf ya da handikap bahislerinden uzaklaştırıyor. Son haftalarda iki takımın da yükselen hücum verimliliklerini ve tempoyu sevmeleri gibi konuları dikkate alarak tercihimi yüksek skordan, yani üst seçeneğinden yana kullanacağım. 

İddaa Oranı: ÜST (165.5) – 1.45
Hovarda Oranı: ÜST (165.5) – 1.70
Güven Endeksi: 8Hakkında Basket Guru

Mutlaka bakın

NBA iddaa tahmin ve analizleri

Phoenix Suns – Oklahoma City Thunder İddaa Tahmini 04.03.24

NBA Batı Konferansı mücadelesinde Phoenix Suns Pazartesi günü saat 05:30’da Oklahoma City Thunder ile karşılaşacak. …