Anasayfa / Andorra / Andorra – Manresa İddaa Tahmini 11.11.23

Andorra – Manresa İddaa Tahmini 11.11.23

İspanya Liga Endesa 9. hafta mücadelesinde Andorra Cumartesi günü saat 20:00’da Manresa ile karşılaşacak. İddaa ev sahibinin galibiyeti için oranı 1.46 olarak açıklamışken intobet ise oranı 1.60 olarak belrilemiş.

Andorra ligin yeni takımlarından birisi ama kalıcı olma konusunda ne kadar kararlı olduklarını gösterdiler şuana kadar. 8 maçtan 4 galibiyet çıkardılar ve evlerindeki son 3 maçı da üst üste kazandılar! Son olarak 29 Ekim’de konuk ettikleri Euroleague ekiplerinden Baskonia’yı 85-68 gibi farklı bir skorla devirmişlerdi! Montero, Starkes, Harding, Okoye takımın önemli silahları konumundalar. 

Manresa da rakibi gibi 8 maçtan 4 galibiyet çıkarabildi, ligin orta şekerli takımlarından biri konumundalar. Ancak son 3 maçlarından ikisini kaybettiler ve formsuz bir dönemden geçiyorlar. Ayrıca deplasman karneleri de sıkıntılı, son 2 maçlarını üst üste kaybettiler ki toplamda da 4 maçtan sadece 1 galibiyet elde edebilmişlerdi evden uzakta… Son deplasman maçlarında denk rakiplerden Murcia karşısında direnememişler ve 13 sayı fark yemişlerdi.

Ligin orta sıralarında yer alan iki denk takımın karşılaşmasını izleyeceğiz, play-off yarışı adına önemli bir maç olacak. Dolayısıyla iki takım adına da sezonun hedef maçlarından biri olacak. Ancak bana göre aralarındaki denklik sadece kağıt üstünde kalacak çünkü Andorra evinde etkili oynayan, Manresa ise deplasmanlarda ayakta kalmakta zorlanan bir takım. Andorra’nın taraftar desteği ile beraber hata yapmayacağını düşünüyorum, yine de handikap riskine girmeyeceğim. 

İddaa Oranı: MS 1 – 1.46
intobet Oranı: MS 1 – 1.60
Güven Endeksi: 8Hakkında Basket Guru

Mutlaka bakın

NBA iddaa tahmin ve analizleri

Houston Rockets – Oklahoma City Thunder İddaa Tahmini 07.12.23

NBA Batı Konferansı mücadelesinde Houston Rockets Perşembe günü saat 04:00’da Oklahoma City Thunder ile karşılaşacak. …