Anasayfa / Anwil Wloclawek / Anwil Wloclawek- Spojnia Stargard İddaa Tahmini 02.05.24

Anwil Wloclawek- Spojnia Stargard İddaa Tahmini 02.05.24

Polonya Ligi çeyrek final serisi ilk maçında Anwil Wloclawek Perşembe günü saat 19:00’da Spojnia Stargard ile karşılaşacak. Hem İddaa hem de intobet misafir takım lehine 7.5 handikap belirlemişler. 

Anwil normal sezonu lider olarak tamamlayarak şampiyonluk yolundaki en güçlü favori olduğunu gösterdi. Sezonun son kısmında evlerinde sergiledikleri performanslara baktığımızda ise son 2 maçlarını üst üste kazandıklarını gördük, önce Czarni’yi 15 sayı sonra da Torun’u tam 21 sayı farkla ezip geçmişlerdi. Kyzlink, Bell, Sanders, Garbacz, Petrasek, Lacyznksi, Dimec, Joesaar gibi değerl silahlara sahipler. 

Normal sezonu 8. sırada bitiren Spojnia ise bu seride saha avantajı da rakipte olduğu için zorlanması beklenen taraf. Zaten rakibinin sikletinde bir kadroya sahip değiller, bir de saha avantajları olmayınca bu seride maç kazanmaları bile sürpriz olarak görülebilir. Sezonun son kısmındaki deplasman karnelerine baktığımızda sırasıyla Lublin’e 2 sayı ve Dziki’ye 3 sayı farkla yenildikerini gördük. Ancak bunlar denk diyebileceğimiz rakiplerdi ki iki ekip de play-off’da yer almıyor zaten.

Takımların normal sezondaki iki karşılaşmasını da tahmin edeceğiniz üzere Anwil kazanmıştı. Ev sahibi oldukları maçı da 78-69 gibi net bir skorla kazandıklarını belirtelim. Burası artık play-off ve şampiyonluk hedefi olan Anwil’in özellikle evindeki maçlarda daha da dominant oynamasını bekliyorum ki rakibin psikolojik olarak da direncini kırmak için ilk maçtan vitesi arttırıp çift haneli farkları görmeleri şaşırtıcı olmaz. 

İddaa Oranı: MS 1 (-7.5) – 1.61
intobet Oranı: MS 1 (-7.5) – 1.80
Güven Endeksi: 7Hakkında Basket Guru

Mutlaka bakın

Porto Riko Ligi iddaa tahmin ve analizleri

Leones de Ponce – Piratas de Quebradillas İddaa Tahmini 28.05.24

Porto Riko Ligi A grubu mücadelesinde Leones de Ponce Salı günü saat 03:00’da Piratas de …