Güncel
Anasayfa / Anwil Wloclawek / Anwil Wloclawek – Spojnia Stargard İddaa Tahmini 08.11.20

Anwil Wloclawek – Spojnia Stargard İddaa Tahmini 08.11.20

Polonya Ligi 12. hafta mücadelesinde Anwil Wloclawek Pazar saat 19:35’de Spojnia Stargard ile karşılaşacak. İddaa misafir takım lehine 8.5 handikap belirlemişken Bets10 ise handikapı 10.5 olarak açıklamış.

Anwil cephesinde işler pek yolunda değil bu sezon, 10 maçtan sadece 4 tanesini kazanabildiler ve play-off yarışının dışında kalmış durumdalar. Dolayısıyla acilen toparlanmaları ve reaksiyon göstererek bir seri yakalamaları gerekiyor. Evlerinde de beklentilerin altındalar, 7 maçtan 4 tanesini kazanabildiler, en azından kalelerini çok daha iyi korumaları gerekiyor. Evlerindeki son maçlarında bunun bilinciyle oynamışlar ve Bydgoszcz karşısında 19 sayı farkla rahat kazanmışlardı.

Spojnia ise ligin vasat takımlarından biri. Hem kadro kaliteleri hem de sıralamadaki yerleri açısından bu durumu ortaya koyuyorlar zaten. 9 mçatan sadece 3 tanesini kazanabildiler ve deplasmanda ise 3 maçtan da galibiyet çıkaramadılar. Bu maçlarda rakipleri onlara ortalama 7 sayı farkla üstünlük kurmuştu. Evden uzaktaki son maçlarında Legia’ya direnmişler ama 4 sayı farkla yenilmişlerdi.

Anwil kadro kalitesine oranla ligde haketmediği bir yerde. Bunu düzeltebilmek için de artık kendi sahalarında net galibiyetler almaları gerekiyor. Booker, Clarke, Radic gibi silahlarla da bunu yapabilecek güçteler. Deplasmanlarda zaman zaman direnç gösteriyor olsa da galibiyetle tanışamayan Spojnia’nın agresif ve istekli oynamasını beklediğim Anwil karşısında son ana kadar maçta kalamayacağını, ev sahibinin çift haneli farklarla net bir galibiyet alacağını düşünüyorum. 

İddaa Oranı: MS 1 (-8.5) – 1.50
Bets10 Oranı: MS 1 (-10.5) – 1.82
Güven Endeksi: 7Hakkında Basket Guru

Basket Guru

Mutlaka bakın

Basketbol analizleri - Basketboltahmin.net

Belarus – Arnavutluk İddaa Tahmini 26.11.20

2023 FIBA Dünya Kupası ön elemeleri kapsamında oynanacak A grubu maçında Belarus Perşembe saat 19:30’da …