Anasayfa / Anwil Wloclawek / Anwil Wloclawek – Torun İddaa Tahmini 04.06.19

Anwil Wloclawek – Torun İddaa Tahmini 04.06.19

Polonya Ligi final serisi 3.maçında Anwil Wloclawek Salı akşamı saat 19:00’da Torun ile karşılaşacak. Hem İddaa hem de Bets10 deplasman takımı lehine 5.5 handikap belirlemişler.

Anwil son şampiyon ünvanını korumak adına finale kadar çok iyi şekilde geldi. Yarı finalde Gdynia karşısında zorlansalar da ayakta durup kazanmayı bildiler. Torun karşısında ise ilk 2 maçı deplasmanda oynamanın dezavantajına rağmen ikinci maçı tam 11 sayı farkla kazanarak hem ev sahibi üstünlüğünü ele geçirdiler hem de psikolojik üstünlüğü.

Torun tecrübeli oyuncuları ile finale kadar çok net bir şekilde geldi. Yarı finalde de güçlü Stelmet Gora’yı 3-0 ile süpürüp aslında küçük çapta bir sürprize de imza atmışlardı, bu kadar rahat kazanmaları beklenmiyordu seriyi. Finalde ise ilk maçta ev sahibi avantajını iyi kullandılar ama ikinci maçta Anwil’in etkili hücum performansı karşısında cevap veremediler ve çift haneli farklarla kaybederek ev sahibi avantajlarını da kaybettiler.

Almeida, Simon, Broussard gibi isimler maç ve maç ön plana çıkarak Anwil sürüklemeyi başardılar finale kadar. Boş yere bir şampiyonun yüreğini hafife alma dememişler, Anwil deplasmandaki 2.maçta bu deyişin altını çok iyi doldurdu ve kazanarak mental üstünlüğü ele aldı. Şimdi taraftarları önünde kritik bir maça çıkacaklar ve son maçta elde ettikleri galibiyetin moraliyle de bu maçı kazanabileceklerini düşünüyorum. Handikap da aşılması zor bir seviyede değil.

İddaa Oranı: MS 1 (-5.5) / 1.70
Bets10 Oranı: MS 1 (-5.5) / 1.82
Güven İndeksi: 8/10Hakkında basketboltahmin

basketboltahmin

Mutlaka bakın

polonya ligi basketboltahmin.net iddaa tahmin ve analiz

Trefl Sopot – Arka Gdynia İddaa Tahmini 20.09.20

Polonya Ligi 4.hafta mücadelesinde Trefl Sopot Pazar saat 18:35’de Arka Gdynia ile karşılaşacak. Hem İddaa …