Anasayfa / Fransa Betclic ELITE Pro A / Asvel Villeurbanne – Le Mans İddaa Tahmini 21.06.21

Asvel Villeurbanne – Le Mans İddaa Tahmini 21.06.21

Fransa Jeep Elite Pro A çeyrek final maçında Asvel Villeurbanne Pazartesi saat 22:00’da Le Mans ile karşılaşacak. İddaa misafir takım lehine 10.5 handikap belirlemişken Bets10 ise handikapı 12.5 olarak açıklamış.

Asvel normal sezonu 2. sırada bitirerek bu sezonun en güçlü şampiyonluk adaylarından biri olduğunu gösterdi. Ayrıca normal sezonun son 4 maçını deplasmanda oynamalarına rağmen hepsini kazandıklarını da belirtelim. Bu maçların tamamında da rakiplerine çift haneli farklarla üsttünlük kurmuşlardı; sırasıyla 18, 33, 14 ve 25 sayı farkla geçmişlerdi. rakiplerini. Koç Parker’ın elinde Heurtel, Cole, Fall, Yabusele, Noua, Lighty gibi silahlar eksiksiz olarak var olacak, geniş kadroyu tam olarak kullanabilecek. 

Sezonu 7. sırada bitiren Le Mans için ise buralara gelmek bile büyük başarıydı, buradan sonrası onlar adına karanlık desek yanlış olmaz. Asvel gibi formda, hatta istim üstünde bir Euroleague takımı karşısında şansları yok ki Astroballe’de konuk oldukları son maçta, 12 Mayıs’ta, 14 sayı farkla yenilmekten kurtulamışlardı. Brown 22 sayı ve Bigote 20 sayı ile takımlarını ayakta tutmaya çalışan, direnen isimler olmuşlardı o maçta. 

İki takım arasında hem kadro kalitesi hem de tecrübe anlamında net farklar var. Asvel’de bu tarz tamam mı devam mı maçlarını defalarca kez oynamış tecrübeli isimler varken, Le Mans’ın kadrosunda daha sıradan, tecrübe seviyesi daha düşük isimler olduğunu söylemek yanlış olmaz. Ligdeki karşılaşmalarında olduğu Asvel’in baştan sonra üstünlüğü elden bırakmayıp ağırlığını koyacağı bir maç izleyeceğimizi, ev sahibinin handikapı geçerek galibiyete ulaşacağını tahmin ediyorum. 

İddaa Oranı: MS 1 (-10.5) – 1.40
Bets10 Oranı: MS 1 (-12.5) – 1.75
Güven Endeksi: 8Hakkında Basket Guru

Mutlaka bakın

Euroleague basketboltahmin.net iddaa tahminleri ve analizleri

Fenerbahçe Beko – FC Barcelona İddaa Tahmini 26.10.21

Turkish Airlines Eurolegue 6. hafta mücadelesinde temsilcimiz Fenerbahçe Beko Salı saat 20:45’de FC Barcelona ile …