Anasayfa / Atlanta Hawks / Atlanta Hawks – Dallas Mavericks İddaa Tahmini 27.01.24

Atlanta Hawks – Dallas Mavericks İddaa Tahmini 27.01.24

NBA Doğu Konferansı ekibi Atlanta Hawks Cumartesi günü saat 03:00’da Batı ekibi Dallas Mavericks ile karşılaşacak. Hem İddaa hem de intobet toplam sayı limitini 241.5 olarak açıklamışlar. 

Hawks son dönemin formsuz ekiplerinden birisi, son 3 maçlarını üst üste kaybettiler ve 18 galibiyette kaldılar. Buna rağmen halen play-in potasındaki iddialarını sürdürüyorlar. Son 2 maçlarına baktığımızda kayıpların dışında savunmada da yumuşak kaldıklarını gördük, Kings’den 122 ve Warriors’dan tam 134 sayı yemişlerdi. Hunter’dan yine faydalanamayacaklar ama Capela, Fernando, Matthews ve Young’ın bu maçta dönme ihtimalleri var, durumları maç saatinde belli olacak.

Dallas da tıpkı rakibi gibi son 3 maçını üst üste kaybederek geldi buraya, onlar da formsuz bir dönemden geçiyorlar. Bu kötü sekanstaki 2 maçlarındaki ortak da savunma dirençlerinin düşük olmasıydı Hawks gibi… Lakers’dan 127 sayı ve Suns’dan da tam 132 sayı yediler. Doncic, Exum, Curry, Green gibi silahları kullanabilecekler ama Irving, Kleber ve Powell’dan faydalanamayacaklar bu maçta da. 

Hawks cephesinde Young’un durumu henüz net değil ama ellerinde Murray ve Bogdanovic gibi etkili başka silahlar da var. Dallas’da da Doncic gibi bir sürper yıldız var elbette. İki takımın da savunmadaki yumuşak performanslarını düşününce, bu maçta da bu yıldızlar eşliğinde birbirlerinin zaaflarını yüksek tempoda rahatlıkla cezalandıracaklarını öngörüyorum. Bu nedenle de öncelikli beklentim toplam baremden üst seçeneği olacam. 

İddaa Oranı: ÜST (241.5) – 1.48
intobet Oranı: ÜST (241.5) – 1.69
Güven Endeksi: 7Hakkında Basket Guru

Mutlaka bakın

basketbol günün iddaa tahminleri basketboltahmin.net

Günün İddaa Kuponu 04.03.24

NBA programında Pazartesi günü sabaha karşı oynanacak maçlara dair en güvendiğim tahminleri sizin için seçtim, …