Anasayfa / Atlanta Hawks / Atlanta Hawks – Golden State Warriors İddaa Tahmini 04.02.24

Atlanta Hawks – Golden State Warriors İddaa Tahmini 04.02.24

NBA Doğu Konferansı ekibi Atlanta Hawks Pazar günü saat 03:30’da Batı ekibi Golden State Warriors ile karşılaşacak. Hem İddaa hem de Betroad toplam sayı limitini 240.5 olarak açıklamışlar. 

Hawks son dönemin formda ekiplerinden birisi, üst üste 3 maçlarını kazanarak 21 galibiyete ulaştılar ve kendilerine 10. sırada, play-in potasında yer bulmayı başardılar şuan için. Evlerindeki son 3 maçta da bu serinin aynen devam ettiğini biliyoruz. Ayrıca bir diğer ortak nokta da yüksek tempo ve verimli hücum performansları oldu, 3 maçta da 240 bareminin zorlanmadan aşıldığını gördük. Son olarak 3 Şubat’ta konuk ettikleri bir diğer önemli Batı takımı Suns’ı 129-120 ile geçmişlerdi! Bey ve Matthews’dan faydalanamayacakları gibi Hunter ve Murray’nin durumları ise maç saatinde belli olacak. 

Warriors ise Batı’nın iddialı takımlarından biriydi sezon başında ama şuana kadar sergiledikleri performans ile beklentileri karşılayamadılar, hatta hayal kırıklığı yarattılar… Son 2 maçlarını üst üste kazansalar da ancak 21 galibiyete ulaşabilmiş durumdalar, bırakın play-off’u play-in potasından bile 3 galibiyet uzaktalar. Tek tesellileri ise birçok rakibe göre 4-5 maçlarının eksik olması. Son 5 maçlarına baktığımızda ise 3 tanesinde 240 bareminin aşıldığını, diğer iki maçta ise en azından kendilerinin 119 ve 121 sayı üreterek hücumda etkili performanslara imza attıklarını görmüştük. Bu maçta da Moody, Paul, Payton ve Saric’den faydalanamayacaklar. 

Kağıt üstünde Warriors, Curry, Thompson, Wiggins, Kuminga gibi silahların liderliğinde rakibinden bir adım önde görünüyor. Ancak son dönemde sahada oynanan basketbola bakınca Hawks’ın hiç de kolay lokma olmayacağını biliyoruz, özellikle kendi evinde. Hal böyle olunca da taraf ya da handikap bahisleri bana göre kafa karıştırıcı bir hal alıyor. İki takımın son dönemde oynadıkları tempo odaklı, yüksek skorlı geçen mücadeleleri düşünürsek bu maçta da farklı bir senaryo beklemenin mantıksız olacağını söyleyebiliriz. Bir tarafta Young ile Bogdanovic, diğer tarafta Curry ile Thompson varken bu maçta iki takımdan da yüksek skor beklentim var. 

İddaa Oranı: ÜST (240.5) – 1.48
Betroad Oranı: ÜST (240.5) – 1.62
Güven Endeksi: 8Hakkında Basket Guru

Mutlaka bakın

Adriyatik Ligi iddaa tahmin ve analizleri

Buducnost – Igokea İddaa Tahmini 04.03.24

Adriyatik Ligi 21. hafta mücadelesinde Buducnost Pazartesi günü saat 21:00’da Igokea ile karşılaşacak. Hem İddaa …