Anasayfa / Atlanta Hawks / Atlanta Hawks – Houston Rockets İddaa Tahmini 11.02.24

Atlanta Hawks – Houston Rockets İddaa Tahmini 11.02.24

NBA Doğu ekibi Atlanta Hawks Pazar günü saat 03:30’da Batı ekibi Houston Rockets ile karşılaşacak. Hem İddaa hem de intobet misafir takımın lehine 4.5 handikap belirlemişler. 

Hawks üst üste 2 maçını kaybettikten sonra son maçını kazanarak kötü seriye geç olmadan son verdi ve 23. galibiyetlerine ulaşarak play-in potasındaki yerlerini korudular. Diğer yandan evlerindeki karnelerin çok iyi olduğunu belirtelim. Üst üste 4 maçlarını kazandıktan sonra 6 Şubat’ta konuk ettikleri Batı’nın güçlü rakiplerinden Clippers’a direnmişler ama 5 sayı farkla kaybetmekten kurtulamamışlardı. Mills, Matthews, Hunter, Fernando ve Capela’dan faydalanamayacaklar, Murray’in durumu ise net değil. 

Rockets ise son 3 maçını üst üste kaybetti ve formsuz bir dönemden geçiyor. Bu nedenle de 23 galibiyette kaldılar ve play-in potasından 3 adım uzaktalar şuanda. Deplasman karneleri de kötü tahmin edeceğiniz üzere, evden uzakta 4 maçtır kazanamıyorlar… Son 2 maçlarında denk rakiplerden Pacers ve Raptors’a üçer sayı farkla kaybettiler. Bu maçta ise önemli eksikler var, Whitmore, VanVleet, Alperen, Eason’dan faydalanamayacaklar, Tate ile Jabari Smith’in durumları ise belirsiz. 

İki takım da kendi konferanslarında play-in yarışında yer alıyorlar. Ama son dönemde dah iyi durumda olan ve ev sahibi avantajına sahip olan Hawks. Ayrıca Rockets’ın Alperen, Whitmore, VanVleet gibi önemli isimlerini de kullanamayacağını düşündüğümüzde galibiyet ibresi daha da fazla Hawks’a kaymış durumda. Young ve arkadaşlarının evlerinde hata yapmayacaklarını, eksik Rockets’ı düşük farkla da olsa yenerek çıkışlarını sürdüreceklerini tahmin ediyorum.  

İddaa Oranı: MS 1 (-4.5) – 1.44
intobet Oranı: MS 1 (-4.5) – 1.75
Güven Endeksi: 8Hakkında Basket Guru

Mutlaka bakın

Fransa Pro A Ligi iddaa tahmin ve analizleri

Metropolitan Levallois – Nancy İddaa Tahmini 02.03.24

Fransa Betclic ELITE Pro A 24. hafta mücadelesinde Metropolitan Levallois Cumartesi günü saat 20:30’da Nancy …