Anasayfa / Bahçeşehir Koleji / Bahçeşehir Koleji – Çağdaş Bodrum Spor İddaa Tahmini 23.03.24

Bahçeşehir Koleji – Çağdaş Bodrum Spor İddaa Tahmini 23.03.24

Türkiye Sigorta Basketbol Süper Ligi 24. hafta mücadelesinde Bahçeşehir Koleji Cumartesi günü saat 18:00’da Çağdaş Bodrum Spor ile karşılaşacak. Hem iddaa hem de intobet toplam sayı limitini 166.5 olarak açıklamışlar.

Bahçeşehir son 5 maçtan 4 tanesini kaybetti ve ligin formsuz takımlarından birisi. Play-off potasından 3 adım uzaklaştıkları gibi düşme potasıyla da artık aralarında sadece 1 galibiyetlik fark kaldı, tehlikeli sularda yüzüyorlar. Evlerinde oynadıkları son 3 maçı da kaybetmelerinin yanı sıra iki maçtaki ortak nokta yüksek tempo ve bol skordu, bize sırasıyla 215 ve 182 sayı izletmişlerdi o maçlarda. Bouteille, Boutsiele, Scrubb, Cavanaugh ve Taylor gibi önemli silahlara sahipler. 

Bodrum ise bu sezon son saniyede kaybettiği maçları çok arayabilir… Çünkü şuanda 7 galibiyetle düşme hattında yer alıyorlar ve Samsun’un kesin düştüğü ortamda Merkezefendi ile önemli bir mücadele veriyorlar. Evden uzaktaki son 3 maçlarında sonuçlardan bağımsız olarak bize yüksek skorlar izlettiklerini gördük, sırasıyla 200, 179 ve 186 sayı üretilmişti o maçlarda. Geçen hafta da evlerinde güçlü Karşıyaka’ya son nefeste 97-98 ile kaybetmişlerdi. 

İki takım da özünde tempoyu seven, hücumda etkili ama savunmada sorun yaşayan ekipler konumundalar. Bahçeşehir son dönemde üretimde sorun yaşıyor olsa da Bodrum gibi rakiplerini de kendi temposunun içine sokan ve savunmada yumuşak kalan bir takım karşısında kendisine gelecektir. İki takımın da elinde etkili kısalar var, bir tarafta Scrubb ve Taylor diğer tarafta Artis ve Warren varken bu maçta da üretimde sorun yaşamayacaklarını, karşılıklı olarak 80 baremini rahatlıkla geçeceklerini düşünüyorum. İki takım adına da sezonun hedef maçlarından birisi, bu nedenle de daha başarılı oldukları hücum basketbolunu ortaya koymalarını bekliyorum. 

İddaa Oranı: ÜST (166.5) – 1.63
intobet Oranı: ÜST (166.5) – 1.80
Güven Endeksi: 8Hakkında Basket Guru

Mutlaka bakın

İzlanda Ligi iddaa tahmin ve analizleri

Thor Thorl – UMFN Njardvik İddaa Tahmini 22.04.24

İzlanda Ligi çeyrek finak serisi 4. maçında Thor Thorl Pazartesi günü saat 22:30’da UMFN Njardvik …