Anasayfa / Bahçeşehir Koleji / Bahçeşehir Koleji – Onvo Büyükçekmece İddaa Tahmini 19.11.23

Bahçeşehir Koleji – Onvo Büyükçekmece İddaa Tahmini 19.11.23

Türkiye Sigorta Basketbol Süper Ligi 8. hafta mücadelesinde Bahçeşehir Koleji Pazar günü saat 20:30’da Onvo Büyükçekmece ile karşılaşacak. Hem İddaa hem de Hovarda toplam sayı limitini 168.5 olarak açıklamışlar. 

Bahçeşehir şuana kadar beklentileri karşılayamamış ekiplerden birisi ligimizde. 7 maçtan sadece 2 galibiyet toplayabildi koç Atalay’ın öğrencileri. Temel sıkıntılarının ise savunma olduğunu söyleyebiliriz, ortalama 94 sayı görüyorlar potalarında! Europe Cup ve BSL’de çıktıkları son 4 maçta da bu paralelde bize yüksek skorlar izletmişlerdi, sırasıyla 179, 187, 195 ve 179 sayı üretildi o maçlarda. Evlerindeki son maça ise Daçka’ya direnseler de 86-93 ile kaybetmekten kurtulamadılar. 

Büyükçekmece cephesinde ise kendi standartlarında işler yolunda diyebiliriz. Pozitif bir basketbol oynuyorlar ve şuana kadar 2 galibiyet topladılar. En azından düşme hattındaki Merkezefendi ve Samsunspor’un üstünde kalabildiler. Deplasman karnelerine baktığımızda bu sezon 3 maçı da kaybederken temel sıkıntının savunmada olduğunu gördük, sırasıyla potalarında 89, 84 ve 83 sayı görmüşlerdi. Son olarak geçen hafta evlerinde olmalarına rağmen Karşıyaka’ya 75-93 gibi farklı bir skorla yenildiklerini de belirtelim.

Bahçeşehir’de sakatların dönmesiyle özellikle yerli rotasyonunda koç Atalay’ın eli rahatladı. Muhammed, Egemen, Arca, Berkay artı Hadi’yi artık kullabiliyor. Bunun yanında Boutsiele ve Bouteille ikilisi fark yaratıyor hücumda. Bu maçta da kendileri gibi tempoyu seven ve savunması iyi seviyede olmayan Büyükçekmece karşısında üretimde zorlanmayacaklarını, Büyükçekmece’nin de onlara Reed, Perez, Ray üçlüsü ile atarak karşılık verebileceğini düşünüyorum. Ev sahibinin 85, misafir takımın 80 baremini geçmesini beklediğim maçta tercihim toplam baremden üst seçeneği olacak. 

İddaa Oranı: ÜST (168.5) – 1.61
Hovarda Oranı: ÜST (168.5) – 1.75
Güven Endeksi: 8Hakkında Basket Guru

Mutlaka bakın

NBA iddaa tahmin ve analizleri

Houston Rockets – Oklahoma City Thunder İddaa Tahmini 07.12.23

NBA Batı Konferansı mücadelesinde Houston Rockets Perşembe günü saat 04:00’da Oklahoma City Thunder ile karşılaşacak. …