Anasayfa / 2024 Paris Olimpiyatları / Bahreyn – Suudi Arabistan İddaa Tahmini 12.08.23

Bahreyn – Suudi Arabistan İddaa Tahmini 12.08.23

2024 Paris Olimpiyatları ön eleme turnuvası Suriye ayağında Bahreyn Cumartesi günü saat 17:30’da Suudi Arabistan ile karşılaşacak. intobet toplam sayı limitini 149.5 olarak açıklamışken İddaa ise bu maça oran açmamış.

Bahreyn kıtanın zayıf ülkelerinden birisi basketbol anlamında. Son olarak Dünya Kupası elemelerinde boy göstermişler ve Şubat penceresindeki 2 maçlarını da kaybetmişlerdi. Yine hücumda sıkıntı yaşadıkarını, üretimde kısır kaldıklarını gördük. Önce güçlü Avustralya’ya 83-51’lik skorla yenilmişler, daha doğrusu hezimete uğramışlar, sonrasında ise Japonya karşısında da direnememişler ve 95-72’lik skorla farklı kaybetmişlerdi. 

Arabistan’ın da seviyesi rakibi ile aynı, onlar da basketbol anlamında kıtada zayıf ekipler arasında yer alıyorlar. Dünya Kupası elemelerinde Şubat penceresinde çıktıkları 2 maçta güçlü Yeni Zelanda’ya 110-63’lük skorla farklı kaybederken, denk rakiplerden birisi olan Hindistan’ı ise 60-71’lik skorla geçmeyi başarmışlardı. Onlar da üretimde sorun yaşayan, tempoyu düşürerek rakibi sert savunma ile kendi düşük skoruna çekmeye çalışan bir takım görüntüsündeler. 

İki takım arasında bir denklik olduğunu rahatlıkla söyleyebiliriz. Kıtanın iki zayıf ekibinin kapışmasını izleyeceğiz. Skor üretimi konusunda kısır kalan ve genelde düşük tempoda oynamayı seven takımların mücadelesinde savunma odaklı bir basketbol bekliyorum. Birbirlerine kolay sayı şansı vermemek için çabalayacaklarını, bunun da toplam skora negatif olarak yansıyacağını düşünüyorum. Karşılıklı olarak 75 baremini geçebileceklerini öngörmüyorum. 

İddaa Oranı: –
intobet Oranı: ALT (149.5) – 1.67
Güven Endeksi: 7Hakkında Basket Guru

Mutlaka bakın

Basketboltahmin.net iddaa tahminleri ve analizleri

Fransa – Avustralya İddaa Tahmini 21.07.24

Orleans kentinde oynanacak Hazırlık Maçı‘nda Fransa Pazar günü saat 22:00’da Avustralya ile karşılaşacak. Hem İddaa …