Anasayfa / Bali / Bali United – Rans Pik İddaa Tahmini 01.06.24

Bali United – Rans Pik İddaa Tahmini 01.06.24

Endonezya Ligi mücadelesinde Bali United Cumartesi günü saat 10:00’da Rans Pik ile karşılaşacak. Hem İddaa hem de Bets10 ev sahibi lehine 2.5 handikap belirlemişler. 

Bali formda ekiplerden birisi, son 5 maçtan 4 tanesini kazandılar ve bu sayede de 11 galibiyete ulaşarak 5. sırada yer aldılar. Hedefledikleri ilk 4 yarışından ise sadece 1 galibiyet uzaktalar. Evlerindeki performanslarına baktığımızda ise üst üste 4 maçlarını kazandıktan sonra son maçta ise konuk ettikleri güçlü Solo karşısında direnseler de son nefeste 2 sayı farkla kaybettiklerini gördük. O maçta Cannefax 32 sayı, 4 ribaund, 7 asist, Wenas 19 sayı, 4 asist ve Green 16 sayı, 14 ribaund ile etkili olsalar da galibiyet için yeterli olamamışlardı. 

Rans ise son dönemde formsuz diyebiliriz, son 3 maçlarından ikisini kaybettiler ve 10 galibiyette kaldılar. Bu nedenle de 7. sıraya gerilediler, halen play-off potasında yer alıyorlar. Deplasman karnelerine baktığımızda ise işler yolunda değil. Son 3 maçlarında üst üste Dewa ve Satria’ya kaybettikten sonra vasat rakiplerden Satya’yı tam 24 sayı farkla geçerek kötü gidişe dur demişler, biraz moral bulmuşlardı. 

İki takım arasında hem kadro kalitesi anlamında hem de son dönemde sahaya koydukları performans anlamında ben bir siklet farkı olduğunu düşünüyorum. Bali’nin evinde oynamanın avantajıyla bu maçı kazanması sürpriz olmaz bence. Ama yine de riski azaltmak adına lehlerine açılan handikapı yanıma alacağım. Cannefax, Wenas, Green gibi silahlarla kazanabileceklerini, kaybetseler de son topa kadar işin için olacaklarını öngörüyorum. 

İddaa Oranı: MS 1 (+2.5) – 1.67
Bets10 Oranı: MS 1 (+2.5) – 1.85
Güven Endeksi: 6Hakkında Basket Guru

Mutlaka bakın

Porto Riko Ligi iddaa tahmin ve analizleri

Piratas de Quebradillas – Capitanes de Arecibo İddaa Tahmini 23.06.24

Porto Riko Ligi A grubu mücadelesinde Piratas de Quebradillas Pazar günü saat 03:00’da Capitanes de …