Güncel
Anasayfa / Almanya easyCredit BBL / Bamberg – FC Bayern Munich İddaa Tahmini 31.03.24

Bamberg – FC Bayern Munich İddaa Tahmini 31.03.24

Almanya easyCredit BBL 26. hafta mücadelesinde Bamberg Pazar günü saat 16:30’da FC Bayern Munich ile karşılaşacak. Hem İddaa hem de intobet toplam sayı limitini 164.5 olarak açıklamışlar. 

Bamberg ligin formda ekiplerinden birisi, son 5 maçlarından 4 tanesini kazandılar ve bu sayede de 11 galibiyete ulaştılar. Evet play-off potasından 5 adım uzaktalar ama play-in yarışının içindeler. Ayrıca önlerinde daha 9  maç olduğu umutları her iki hedef için de devam ediyor. Evlerindeki son 2 maçlara baktığımızda farklı sonuçlar görsek de ortak nokta yüksek tempo ve bol skordu, sırasıyla 173 ve 190 sayı üretilmişti. Geçen hafta da benzer bir senaryoyla konuk oldukları Rostock’u 91-98 ile geçmişlerdi.

Bayern ise Euroleague’in aksine ligde yoluna tam gaz devam ediyor. Son 5 maçlarından 4 tanesini kazandılar ve 20 galibiyete ulaşarak liderlik koltuğunda oturmaya başladılar. Euroleague ve ligde oynadıkları son 3 resmi maça baktığımızda ortak noktanın tempo ve yüksek skor olduğunu görebiliriz, o maçlarda bize 163, 161 ve 166 sayı izletmişlerdi. Ibaka, Lucic, Bonga, Francisco, Edwards, Weiler-Babb takımın öne çıkan silahları. 

İki takım arasında elbette bir siklet farkı var. Bayern her alanda rakibinden önde olan bir takım. BBL için kaliteli ve üst seviye bir kadroya, koça sahipler. Bu sezon da artık şampiyonluğa ulaşmak istiyorlar. Son dönemde aldıkları iyi sonuçlar ve oynadıkları pozitif basketbol da bunun göstergesi. Ancak deplasmanda handikap konusunda bana güven vermiyorlar. Bamberg de kolay lokma değil, formda bir takım. Bu nedenle de taraf ya da handikap bahisleri yerine tercihimi Bamberg’in temposuna ve Bayern’in hücum silahlarına güverek üst tercihinden yana kullanacağım. 

İddaa Oranı: ÜST (164.5) – 1.44
intobet Oranı: ÜST (164.5) – 1.65
Güven Endeksi: 8Hakkında Basket Guru

Mutlaka bakın

İspanya Liga Endesa iddaa tahmin ve analizleri

Tenerife – Bilbao İddaa Tahmini 13.04.24

İspanya Liga Endesa 29. hafta mücadelesinde Tenerife Cumartesi günü saat 21:45’de Bilbao ile karşılaşacak. Hem …