Anasayfa / Almanya easyCredit BBL / Bamberg – Telekom Bonn İddaa Tahmini 30.04.24

Bamberg – Telekom Bonn İddaa Tahmini 30.04.24

Almanya easyCredit BBL 31. hafta mücadelesinde Bamberg Salı günü saat 21:00’da Telekom Bonn ile karşılaşacak. Hem iddaa hem de intobet toplam sayı limitini 174.5 olarak açıklamışlar. 

Bamberg son 3 maçtan ikisini kazanarak formda bir dönemde olduğunu gösterdi, bu sayede de 13 galibiyete çıktılar ve artık play-in potasından sadece 1 adım uzaktalar. Play-off olmadı ama en azından play-in’de yer alıp sezonu erkenden bitirmek istemiyorlar. Son 5 maçlarına baktığımızda ise sonuçlardan bağımsız olarak 3 tanesinde yüksek skor gördük, 180 sayı , 196 sayı ve 190 sayı üretilmişti o maçlarda. Malik Johnson, Copeland, Gray, Nelson, Woodbury takımın öne çıkan silahları konumundalar. 

Geçen sezonun finalisti Bonn ise bu sezon tam olarak beklentileri karşılayamadı. Ancak onlar da son 3 maçlarından ikisini kazandılar ve bu sayede de kendilerine 18 galibiyetle play-off potasında yer buldular, averaj ile beraber Vechta artı Ludwigsburg’un yanında 6. sırayı paylaşıyorlar. Evden uzaktaki performanslarına baktığımızda son 3 lig maçından ikisinde yenilgiler dışında ortak noktanın yüksek skor olduğunu gördük, sırasıyla 179 sayı ve 187 sayı üretilmişti o maçlarda. 

İki takım arasında bir kalite farkı mevcut bana göre. Bonn’un daha iyi bir kadrosu var ki BCL’de de çeyrek finale kadar yükselerek bunu kanıtladılar. Bamberg ise halen play-in yarışında olduğu gibi bu maçı önemsiyor, motivasyonları yüksek olacaktır kendi sahalarında. İki takımın da ortak noktası tempoyu sevmeleri ve hücum odaklı bir basketbol anlayışına sahip olmaları. Dolayısıyla bu maçta da beklentim yüksek skordan yana olacak. 

İddaa Oranı: ÜST (174.5) – 1.45
intobet Oranı: ÜST (174.5) – 1.63
Güven Endeksi: 7Hakkında Basket Guru

Mutlaka bakın

Slovenya Ligi iddaa tahmin ve analizleri

Helios Suns – Cedevita Olimpija İddaa Tahmini 24.05.24

Slovenya Ligi final serisi ilk maçında Helios Suns Cuma günü saat 19:15’de Cedevita Olimpija ile …