Anasayfa / Basket Torino / Basket Torino – Verona İddaa Tahmini 07.06.21

Basket Torino – Verona İddaa Tahmini 07.06.21

İtalya Serie A2 yarı final serisi 2. maçında Basket Torino Pazartesi saat 21:45’de Verona ile karşılaşacak. Bets10 ev sahibi lehine 1.32 oran açıklamışken İddaa ise bu maça oran açmamış.

Normal sezonu 2. sırada bitiren ligin iddialı ve güçlü takımlarından biri olan Torino, çeyrek finalde Mantova’yı 3-0 ile süpürdükten sonra yarı final serisine de ev sahibi avantajı ile beraber iyi başladı ve 95-83 ile kazanarak seride 1-0 öne geçti. Savunmada tam olarak istediklerini alamamış olsalar da 4 isimden çift haneli skor katkısı alarak hücumda iyi işler çıkardıkları maçın kahramanlari ise Campani (19 sayı), Alibegovic (18 sayı) ve Cappelletti (15 sayı, 10 asist) olmuşlardı. 

Normal sezonu 7. sırada bitiren Verona ise ligin orta şekerli takımlarından biri. Çeyrek finalde denk rakipleri Urania Milano’yu 3-0 ile süpürdükten sonra yarı final ilk maçında ise savunmada sınıfta kalmışlar, ev sahibininm güçlü hücum silahlarına karşı duramadıkları için potalarında 95 sayı görerek kaybetmişlerdi. Hücumda ise fena iş çıkarmadılar, 83 sayı ürettikleri maçta eski Gaziantepli Greene 16 sayı, 3 ribaund, 4 asist ve Jones 16 sayı, 9 ribaund ile takımlarını ayakta tutmuşlardı. 

İki takım arasındaki farkları aslında net olarak gördük ilk maçta. Yüksek tempoda oynamayı sevdikleri için birbirlerine bu konuda sorun çıkarmadılar, hatta çanak tuttular. Ama Torino’nun daha geniş bir hücum rotasyonunun olması onları bir adım öne geçirdi ve çift haneli farklarla kazanmasını sağladı. Bu maçta da Verona’nın birden bire onlar kafa tutabilecek noktaya gelemeyeceğini, Torino’nun yine evinde kazanacağını düşünüyorum. Alternatif olarak da ilk maçtaki gibi yüksek skor seçeneğini düşünebilirsiniz. 

İddaa Oranı: –
Bets10 Oranı: MS 1 – 1.32
Güven Endeksi: 9Hakkında Basket Guru

Mutlaka bakın

Milwaukee Bucks – Brooklyn Nets İddaa Tahmini (Basket Guru) 18.06.21

NBA Doğu Konferansı yarı final serisi 6. maçında Milwaukee Bucks Cuma saat 03:30’da Brooklyn Nets …