Anasayfa / Barangay Ginebra / Batang Pier – Barangay Ginebra İddaa Tahmini 17.07.22

Batang Pier – Barangay Ginebra İddaa Tahmini 17.07.22

Filipinler Ligi mücadelesinde Batang Pier Pazar günü saat 13:30’da Barangay Ginebra ile karşılaşacak. İddaa misafir takımın limitini 94.5 olarak açıklamışken Rexbet ise limiti 95.5 olarak belirlemiş.

Pier ligin zayıf takımlarından biri. Son dönemde üst üste 4 mçalarını kaybettikten sonra 14 Temmuz’daki son maçta konuk oldukları Phoenix’i sürpriz bir şekilde 92-95 ile yenerek kötü gidişe dur demeyi başarmışlardı. Ancak özellikle savunmadaki sıkıntıları devam ediyor. O maçta 92 sayı yiyerek kurtulmuşlardı ama evlerindeki son 2 maçta 117 ve 104 sayı yediklerinin altını çizelim. Savunmada çok yumuşak kaldıkları için maç kazanmaları da pek mümkün olmuyor.

Ginebra ligin güçlü takımlarından biri. Evet son 2 maçlarını üst üste kaybettiler ama halen 6 galibiyetle 3. sırayı takip ediyorlar. Bu kötü seriyi fazla uzatmayacaklarını düşünüyorum. Ayrıca bu 2 mağlubiyetten birinde bile 92 sayı üreterek hücumda ne kadar önemli bir takım olduklarını göstermişlerdi. Bu maçtan bir önceki deplasman maçlarında tam 106 sayı üreterek kazanmışlardı. Thompson, Pinto, Standardinger takımın öne çıkan silahları.

İki takım arasında hem kalite hem de seviye farkı var. Ginebra 2 maçlık kötü seriye dur diyerek zirve yarışından kopmak istemiyor. Pier ise kötü seriye son vermişti geçen hafta kazanarak ama savunmaları halen kötü sinyaller veriyor. Bu maçta da Thompson ve Standardinger gibi silahları olan Ginebra’nın etkili hücum performansı karşısında zorlancaklarını, kazanabilseler bile rakibi 95 bareminin altında tutamaycaklarını düşünüyorum. 

İddaa Oranı: Deplasman ÜST (94.5) – 1.50
Rexbet Oranı: Deplasman ÜST (95.5) – 1.72
Güven Endeksi: 7Hakkında Basket Guru

Mutlaka bakın

Porto Rico Ligi iddaa tahmin ve analizleri

Vaqueros de Bayamon – San German İddaa Tahmini 19.08.22

Porto Riko Ligi final serisi 5. maçında Vaqueros de Bayamon Cuma günü saat 03:00’da San …