Anasayfa / Almanya easyCredit BBL / Bayern Munich – Hamburg İddaa Tahmini 30.09.19

Bayern Munich – Hamburg İddaa Tahmini 30.09.19

Almanya easyCredit BBL ilk hafta mücadelesinde Bayern Munich Pazartesi saat 21:30’da Hamburg ile karşılaşacak. Hem İddaa hem de Bets10 İY için deplasman takımı lehine 12.5 handikap belirlemişler.

Bayern Munich transfer döneminin hareketli takımlarından biriydi ve özellikle pota altına yaptıkları Lessort artı Monroe hamleleriyle ses getirdiler. Zaten NBA patentli tecrübeli uzun Monroe performansı ile de hazırlık döneminin yıldızıydı. Ayrıca Bray, Zipser, Huestis ve Nelson gibi 3 önemli ekleme daha yaptılar. Koponen, Lo, Barthel, Lucic ve Djedovic’in de hali hazırda kadroda olduklarını düşündüğümüzde bu sezon tartışmasız BBL’nin en büyük favorisi konumundalar.

Ligin yeni takımlarından Hamburg ise Polonya’nın başında izlediğimiz koç Taylor’ı göreve getirdi ve BBL için yeniledi kadrosunu. Rusya liginin önemli skorerlerinden Kahlil Dukes, yetenekli Hllandalı Yannick Franke, Prince Ibeh, Serie A2’nin etkili isimlerinden Marshawn Powell, Austen Rowland, tecrübeli oyun kurucu Heiko Schaffartzik ve Alman ikinic liginin iyi oyuncularından Kevin Yebo takımın yeni silahları olacaklar. Ayrıca iki önemli isim Beau Beech ve Jannik Freese’i de kadroda tuttular.

Bayern çekirdek kadrosunu koruyup pota altına önemli takviyeler yaparak yeni sezona hazırlandı. Özellikle Monroe, Lessort, Barthel, Huestis pota altı rotasyonunun BBL’de çok ağır basacağını düşünüyorum ki Monroe hiç adaptasyon sorunu çekmedi geldiğinden beri. Bu maçta da taraftarları önünde maça hızlı ve agresif başlayacaklarını ilk yarıdan farkı açarak genç ve tecrübesiz oyunculardan kurulu Hamburg’un direncini soyunma odasına girerken kıracaklarını düşünüyorum.

İddaa Oranı: İY 1 (-12.5) – 1.75
Avrupa Bahis Oranı: İY 1 (-12.5) – 1.90
Güven İndeksi: 7

Yorum bölümü yakında aktif edilecektir.


Hakkında Basket Guru

Basket Guru

Mutlaka bakın

vtb basketboltahmin.net iddaa tahmin ve analiz

Tsmoki Minsk – Khimki İddaa Tahmini 26.01.20

VTB Lig mücadelesinde Tsmoki Minsk Pazar saat15:00’da Khimki ile karşılaşacak. İddaa deplasman takımının toplam sayı …