Anasayfa / Almanya easyCredit BBL / Bayretuth – Giessen İddaa Tahmini 08.03.19

Bayretuth – Giessen İddaa Tahmini 08.03.19

Almanya easyCredit BBL 23.hafta mücadelesinde Bayreuth Cuma saat 22:30’da Giessen ile karşılaşacak. İddaa deplasman takımı lehine 6.5 handikap belirlemişken Bets10 ise handikapı 7.5 olarak açıklamış.

Bayreuth lige verilen araya da çok kötü girmişti ve çıkışta da pek iyi durumda olmadığını gösterdi aldığı kötü sonuçlarla. Bu sezon beklentilerin oldukça altında kaldılar, 10 galibiyetle 12.sıradalar ama halen play-off potasından sadece 1 maç uzaktalar. Evlerindeki maçlarda ise son dönemde hiç iyi durumda değiller, Vechta’ya 5 ve son olarak Ludwigsburg’a ise tam 28 sayı farkla yenilmişlerdi. Arada ligin zayıf takımlarından Jena’yı farklı geçtiler o kadar.

Giessen ise bu sezonun sürpriz takımlarından biri ve 11 galibiyetle play-off yarışının tam içerisinde yer alıyorlar, averajla 7.sıradalar ve yerlerini korumak amacındalar. Sezon genelinde iyi bir deplasman performansları var, 10 maçtan 6 tanesini kazandılar ki evden uzakta oynadıkları son 3 maçı da üst üste kazandılar, sırasıyla Jena’yı 20, Bonn’u 8 ve Bremerhaven’in 9 sayı farkla geçmişlerdi.

Bayreuth son maçlarını üst üste evinde oynamasına rağmen kötü ve istikrarsız sonuçlar alarak play-off potasından daha da uzaklaşmaya başladı. Giessen ise rakibinin aksine son maçlarda deplasmanda özellikle iyi sonuçlar alarak play-off resmindeki yerini netleştirmeye çalışıyor. Bu maçta da deplasmanda olmalarına rağmen iyi durumda olmayan denk rakipleri karşısında son topa kadar oyunun içinde kalacaklarını ve kaybetseler de handikapın aşılmayacağını düşünüyorum.

İddaa Oranı: MS 2 (+6.5) / 1.70
Bets10 Oranı: MS 2 (+7.5) / 1.66
Güven İndeksi: 7/10Hakkında basketboltahmin

basketboltahmin

Mutlaka bakın

Miami Heat – Boston Celtics İddaa Tahmini 28.09.20 (Basket Guru)

NBA Doğu Konferansı final serisi 6. maçında Miami Heat Pazartesi saat 02:30’da Boston Celtics ile …