Anasayfa / Almanya easyCredit BBL / Bayreuth – FC Bayern Munich iddaa Tahmini 31.10.21

Bayreuth – FC Bayern Munich iddaa Tahmini 31.10.21

Almanya easyCredit BBL 6. hafta mücadelesinde Bayreuth Pazar saat 17:00’da FC Bayern Munich ile karşılaşacak. Hem İddaa hem de Bets10 ev sahibi lehine 7.5 handikap belirlemişler. 

Bayreuth ligin vasat takımlarından biri, 4 maçlarından 3 tanesini kaybettiler şuana kadar ki son 2 maçlarını da üst üste mağlubiyetle kapatmışlardı zaten. Son 2 resmi maçlarında önce içerde Crailsheim karşısında varlık gösterememişler ve 12 sayı farkla yenilmişler, sonra da Europe Cup sahnesinde Britanya şampiyonu olan London Lions’a deplasmanda 10 sayı farkla yenilerek yine kötü bir görüntü vermişlerdi. O maçta Wells 21 sayı, 11 ribaund, 11 asist ile triple-double yaparken, Sajus da 20 sayı, 11 ribaund ile takımını ayakta tutan diğer isim olmuştu.

Bayern ise son 3 maçını üst üste kazanarak yine en güçlü şampiyonluk adaylarından biri olduğunu gösterdi. Ayrıca son Euroleague maçlarının da 3 tanesini kazandılar, yani toplamda 2 kulvarda 5 maçtır mağlubiyet yüzü görmüyorlar, müthiş bir form grafiği yakalamış durumdalar ve bunda yıldız forvetleri Lucic’in sakatlıktan dönmüş olmasının da etkisi büyük kesinlikle. Euroleague’de geride bıraktıkları çift maç haftasında önce içerde Milano’yu 6 sonra da deplasmanda ezeli rakipleri Alba’yı 13 sayı farkla geçmişlerdi. O maçta Hilliard 23 sayı, 6 ribaund, Weiler-Babb 16 sayı ve Hunter da 13 sayı, 8 ribaund ile öne çıkan isimler olmuşlardı. 

İki takım arasında elbette ciddi bir seviye farkı var. Bayern Euroleague’de play-off ve BBL’de ise şampiyonluk hedefiyle kurulmuş güçlü bir takım. İki kulvardaki son 5 maçlarını üst süte kazanarak da ne kadar formda olduklarını gösterdiler. Bu maçta da ellerindeki formda isimler Hilliard, Lucic, Walden gibi isimleri yine verimli kullanarak sonuca ulaşabileceklerini düşünmüyorum. Açıkçası deplasmanda olmalarının da onları yavaşlatabileceğini düşünmüyorum. Son 2 maçını üst üste kaybeden Bayreuth’un güçlü rakibine fazla direnemeyeceğini ve çift haneli farklarla yenileceğini tahmin ediyorum. 

İddaa Oranı: MS 2 (-7.5) – 1.49
Bets10 Oranı: MS 2 (-7.5) – 1.73
Güven Endeksi: 8Hakkında Basket Guru

Mutlaka bakın

Champions League iddaa tahmin ve analizleri

BC Kalev – Strasbourg İddaa Tahmini 07.12.21

FIBA Şampiyonlar Ligi F grubu 5. hafta mücadelesinde BC Kalev Salı saat 20:00’da Strasbourg ile …