Anasayfa / Almanya easyCredit BBL / Bayreuth – Mitteldeutscher İddaa Tahmini 22.11.20

Bayreuth – Mitteldeutscher İddaa Tahmini 22.11.20

Almanya easyCredit BBL 3. hafta mücadelesinde Bayreuth Pazar saat 17:00’da Mitteldeutscher ile karşılaşacak. İddaa toplam sayı limitini 177. 5 olarak açıklamışken Bets10 ise limiti 175.5 olarak belirlemiş.

Bayreuth ilk 2 maçında önce konuk olduğu Ulm’a 104-76 ile kaybetti, sonra da konuk ettiği Bonn’u 83-77 ile geçmeyi bildi. Yüksek tempoda oynamayı seviyorlar ve iki skorer guard Woolridge ve Bartley liderliğinde, Olisevicius’u da iyi kullanarak skor üretiminde sorun yaşamıyorlar. Diğer taraftan savunmalarının da ne kadar vasat olduğunu Ulm maçında görmüştük, yedikleri 104 sayıyla…

Mitteldeutscher geçen sezon da olduğu gibi bu sezon da Giessen ile beraber ligin en yüksek tempoda oynayan ve en kolay sayı yiyen takımlarından biri. Ancak lige başlangıcı özellikle hücumda çok kötü yapmışlardı, Crailsheim’a karşı evlerinde oynamalarına rağmen çok kötü hücum etmişler ve 66 sayıda kalıp potalaırnda 84 sayı görerek yenilmişlerdi. Michalak ve Hooker ikilisi takımlarını ayakta tutmaya çalışsalar da Coleman ve Brembly’den beklenen katkı gelmemişti.

Bir tarafta Woolridge ile Bartley, diğer tarafta Michalak ve Hooker gibi önemli skor opsiyonları var. Ayrıca iki takım da tempo yapmayı seviyorlar ve savunma konusunda istekli, agresif bir performans sergilemediler. 11 Kasım’da kupa mücadelesinde karşılaşmışlar ve gülen taraf 123-114 skorla Mitteldeutscher olmuştu. Bu maçta kazananın kim olacağını bilmek güç ama bir kez daha NBA temposuna yakın bir şekilde, bizlere bol skorlu ve keyifli bir maç izleteceklerini söylemek bence yanlış olmaz. 

İddaa Oranı: ÜST (177.5) – 1.50
Bets10 Oranı: ÜST (175.5) – 1.50
Güven Endeksi: 8Hakkında Basket Guru

Basket Guru

Mutlaka bakın

Basketbol analizleri - Basketboltahmin.net

Hollanda – İsveç İddaa Tahmini 27.11.20

2022 FIBA EuroBasket elemeleri kapsamında pandemi önlemleri nedeniyle İstanbul’da Sinan Erdem’de organize edilen fanusta oynanacak …