Anasayfa / Belçika Milli Takımı / Belçika – Hollanda İddaa Tahmini 25.06.22

Belçika – Hollanda İddaa Tahmini 25.06.22

Hazırlık Maçları kapsamında Belçika Cumartesi günü saat 19:00’da Hollanda ile karşılaşacak. Rexbet toplam sayı limitini 139.5 olarak açıklamışken İddaa ise bu maça oran açmamış.

Belçika son yıllarda kıta basketbolunun yükselen ülkelerinden birisi. Ancak şuana kadar Dünya Kupası için oynanan elemelerde beklentileri karşılayamadılar ve 4 maçtan ikisini kazanabildiler, Letonya ile Sırbistan üst turu garantilemişken onlar ise Slovakya ile oynayacakları 30 Haziran’daki maçı kazanmaları ya da en azından kaybederlerse 26 sayıdan az fark yemeleri durumunda üst turu garantileyebilecekler. Elemelerde öne çıkan isimler Van Rossom (17.0), Obasohan (14.0) ve Bako (10.0) olmuşlardı ilk 4 maçların ardından. Bu maçta da kadroda yer alıyor olacaklar.

Hollanda ise elemelerin H grubunda Rusya’nın turnuvadan ihraç edilmesi nedeniyle İtalya ve İzlanda ile beraber gruptan çıkan 3 takımdan biri oldu. Son maçlarını İzlanda deplasmanında sadece formalite için oynayacaklar. İlk maçlarda öne çıkan isimler Kloof (13.5), De Jong (13.0) ve Hammink (13.0) olmuşlardı. Bu maçta da en güvendikleri isimlerden olacaklar bu 3 isim ki ayrıca Franke’nin de ona destek olması bekleniyor.

Belçika, 2022’de oynadığı 2 eleme maçında da bizlere düşük skorlar izletmiş, üst üste kayıplar yaşadıkları bu maçlarda 131’er sayı üretilmişti. Hollanda ise 2022’de sadece 1 eleme maçı oynadı ve o da turnuvadan ihraç edilen Rusya karşısındaydı, 80-69 ile kaybetmişlerdi. Dolayısıyla iki takımın da üretimde sıkıntı yaşayan, temposuz ekipler olduklarını, buna karşın savunmada ise gayretli ve sert olduklarını söyleyebiliriz. Fiziksel geçmesini beklediğim maçın aynı zamanda kısır bir mücadeleye sahne olacağını düşünüyorum. Bu nedenle de tercihim alt seçeneği olacak. 

İddaa Oranı: –
Rexbet Oranı: ALT (139.5) – 1.85
Güven Endeksi: 8



Hakkında Basket Guru

Mutlaka bakın

Almanya BBL Ligi iddaa tahmin ve analizleri

Alba Berlin – Crailsheim Merlins İddaa Tahmini 02.10.23

Almanya easyCredit BBL ikinci hafta mücadelesinde Alba Berlin Pazartesi günü saat 19:30’da Crailsheim Merlins ile …