Anasayfa / Beşiktaş Emlakjet / Beşiktaş Emlakjet – Galatasaray NEF İddaa Tahmini 04.03.23

Beşiktaş Emlakjet – Galatasaray NEF İddaa Tahmini 04.03.23

Türkiye Sigorta Basketbol Süper Ligi 19. hafta mücadelesinde Beşiktaş Emlakjet Cumartesi günü saat 20:30’da Galatasaray NEF ile karşılaşacak. intobet toplam sayı limitini 159.5 olarak açıklamışken İddaa ise bu maça oran açmamış.

Beşiktaş bu sezon şimdiye kadar tam anlamıyla hayal kırıklığı yarattı. Aradan önce koç değişikliğine gidip göreve Milicic’i getirdiler, Freeman ve Jackson-Cartwright gibi önemli transferler de yaptılar ama son 2 maçlarını yine de kaybetmekten kurtulamadılar. Şuanda sadece 4 galibiyetleri var ve düşme potasında yer alıyorlar. Artık her galibiyete şiddetle ihityaçları var… Ara öncesindeki son maçta Karşıyaka deplasmanında ilk kez tam kadro oynamışlar, Freeman, Jackson, Whitehead üçlüsü aynı anda kadroda olunca 90 sayı üretmişlerdi. 6 yabancıları var, koç Milicic hangi 5 tanesini sahaya süreceğine maç saatinde karar verecek. 

Galatasaray ise sezona iyi başlamıştı ama onlar da ara öncesinde ciddi bir düşüşe girmişlerdi. Ligde tam 6 maçlarını üst üste kaybettiler ve 7 galibiyette kalarak şuan için play-off potasının bir adım dışında kaldılar ki düşme potasından da sadece 1 adım uzaktalar artık! Dolayısıyla onların da acilen galibiyete hatta galibiyetlere ihtiyaçları var. Son maçta evlerinde olmalarına rağmen kendi sikletlerinde olmayan Petkim’e 74-82 ile kaybetmekten kurtulamamışlardı. 

Ligimizin iki güzide ve köklü takımı maalesef düşme potasında yer alıyorlar, özellikle Beşiktaş’ın durumu çok kritik. Bu nedenle ikisi de kazanmak için varlarını yoklarını ortaya koyacaklardır. Bunu yaparken de savunmadan çok hücuma odaklanacaklarını tahmin ediyorum. Bir tarafta Russell, McGee, Ennis, diğer tarafta Jackson-Cartwright, Usher, Freeman gibi silahlar varken karşılıklı olarak 80 baremini geçmeleri ve maçı toplam limitten üste taşımalarını bekliyor olacağım.

İddaa Oranı: –
intobet Oranı: ÜST (159.5) – 1.72
Güven Endeksi: 8Hakkında Basket Guru

Mutlaka bakın

NBA iddaa tahmin ve analizleri

Toronto Raptors – Miami Heat İddaa Tahmini (2) 29.03.23

NBA Doğu Konferansı mücadelesinde Toronto Raptors Çarşamba günü saat 02:30’da Miami Heat ile karşılaşacak. Hem …