Anasayfa / BK Levicki / BK Levicki – Komarno İddaa Tahmini 20.05.23

BK Levicki – Komarno İddaa Tahmini 20.05.23

Slovakya Ligi final serisi 5. maçında BK Levicki Cumartesi günü saat 19:00’da Komarno ile karşılaşacak. Hem İddaa hem de Best10 toplam sayı limitini 156.5 olarak açıklamışlar. 

Levicki normal sezonu 3. sırada bitirmiş olan takım ve bu seride aslında saha avantajına saihplerdi ama bunu hiç iyi kullanamadılar ve 1-3 gerideler, artık elenmekten sadece 1 mağlubiyet uzaktalar! Evlerinde oynadıkları son 2 maça baktığımızda ise bir galibiyet çıkarmalarının yanı sıra sonuçlardan bağımsız olarak iki maçta da düşük skor ve savunma odaklı basketbol ön plandaydı, sırasıyla 132 ve 154 sayı izletmişlerdi bizlere. 

Komarno ise sezonu 4. sırada bitirmişti ve denk rakibi karşısında saha dezavantajını pek sallamadılar ve şuana kadar dominant bir performans sergileyerek saha avantajını da yanlarına aldılar! Seride şuana kadar oynanan 4 maçtan 3 tanesinde galibiyete ulaşırken etkili savunma performansları ile de dikkat çektiler. Bir maçta 81 sayı yerken diğer maçlarda maksimum 73 sayıya izin vermişlerdi! Son maçı da depalasmanda 69-85 ile farklı kazandıklarının altını çizelim. 

İki takım normal sezon hatta play-off performanslarına bakınca denk güçler gibi görünüyordu. Ama final serisinde Komarno adeta seviye atladı ve özellikle oyunun savunma tarafında rakibe net bir üstünlük kurdular. İçerde dışarıda farketmeksizin rakibe geçit vermedikleri bu seride bir kez daha deplasmanda kazanmaları sürpriz olmaz. Ancak ev sahibi adına tamam mı devam mı niteliğinde bir maç olacağı taraf bahsi bence riskli. Bunun yerine seriye hakim olan düşük tempo ve savunma trendini dikkate alacağım, tercihimi alt seçeneğinden yana kullanacağım. 

İddaa Oranı: ALT (156.5) – 1.70
Best10 Oranı: ALT (156.5) – 1.90
Güven Endeksi: 6Hakkında Basket Guru

Mutlaka bakın

İsrail Winner Ligi iddaa tahmin ve analizleri

Hapoel Beer Sheva – Bnei Herzelia İddaa Tahmini 26.05.24

İsrail Winner Ligi kaybedenler etabı son maçında Hapoel Beer Sheva Pazar günü saat 19:00’da Bnei …