Anasayfa / BK NH Ostrava / BK NH Ostrava – Decin İddaa Tahmini 23.05.24

BK NH Ostrava – Decin İddaa Tahmini 23.05.24

Çekya Ligi üçüncülük serisinde BK NH Ostrava Perşembe günü saat 18:30’da Decin ile karşılaşacak. Hem iddaa hem de Hovarda ev sahibi lehine handikapı 6.5 olarak açıklamışlar. 

Ostrava normal sezonu 9. sırada bitiren bir takım olarak buraya gelmesiyle dikkatleri üstüne çkemişti. Evet yarı final serisinde güçlü rakipleri Nymburk karşısında varlık gösteremediler ve 4-0 ile elendiler ama bu seriye beklenenden yüksek bir dirençle başladılar. İlk maç deplasmanda olmalarına rağmen son ana kadar savaşmışlar ama 4 sayı farkla yenilmekten kurtulamamışlardı. Majercak 21 sayı, 10 asist, Heinzl 14 sayı, 6 ribaund ve Williams 12 sayı, 5 ribaund, 4 asistile direnen başlıca isimlerdi. 

Normal sezonu 4. sırada bitiren Decin ise yarı final serisinde denk rakibi Labem karşısında gayet iyi direnmiş ama saha dezavantajı ile beraber son maçta kaybederek 4-3 ile elenmişti. Bu serinin ilk maçında ise 9. sıradan gelen, kağıt üstünde kendilerinden alt siklette olan Ostrava karşısında evlerinde olmalarına rağmen çok zorlanmışlar ama sürprize izin vermeden 4 sayı farkla da kazanmayı bilmişlerdi. 

İki takım arasında kağıt üstündeki durumlarının aksine bir denklik olduğunu gördük ilk maçta. Ostrava deplasmanda olmasına rağmen Majercak liderliğinde rakibine gayet iyi direnmişti. Şimdi evlerinde olacaklar ve tamam mı devam mı maçına çıkacak olmanın verdiği ekstra motivasyonla bir kez daha yüksek direnç ortaya koyacaklarını tahmin ediyorum. Hatta kazanmaları bile sürpriz olma bana göre. 

İddaa Oranı: MS 1 (+6.5) – 1.61
Hovarda Oranı: MS 1 (+6.5) – 1.79
Güven Endeksi: 7Hakkında Basket Guru

Mutlaka bakın

Porto Riko Ligi iddaa tahmin ve analizleri

Piratas de Quebradillas – Capitanes de Arecibo İddaa Tahmini 23.06.24

Porto Riko Ligi A grubu mücadelesinde Piratas de Quebradillas Pazar günü saat 03:00’da Capitanes de …