Anasayfa / Borac / Borac – Oldenburg İddaa Tahmini 06.09.23

Borac – Oldenburg İddaa Tahmini 06.09.23

Hazırlık Maçları kapsamında Borac Çarşamba günü saat 19:00’da Oldenburg ile karşılaşacak. intobet Sırp ekibi lehine 6.5 handikap belirlemişken İddaa ise bu maça oran açmamış.

Borac geçen sezon son haftalarda Adriyatik Ligi’nde kalmayı başarabilmiş bir takım. Bu sezon da ana hedefleri ligde kalmak olacak yine. Koç Mijatovic yönetiminde hazırlanıyorlar sezona ve kadrolarına baktığımızda Segu, Birts, Darko Talic, Perrott-Hunt, Ja’Von Franklin takımın öne çıkması beklenen isimler konumundalar. Son maçlarında güçlü Kızıl Yıldız’a direnememişler, 90-73 ile kaybetmişlerdi. 

Oldenburg yeni sezonda da BCL’de mücadele edecek ve dolayısıyla iki kulvarın zorluğunu düşünerek kadrolarını güçlendirdiler. Koç Calles ile yola devam ediyorlar ve kadrolarına baktığımızda yeni eklenen isimler Brekkott Chapman, Kyle Foster, Izundu, Manning, Schoormann, Deane Williams takımın öne çıkması bekleniyorlar. Kadroda kalan DiLeo, Juiston, Ogbe, Russell da kadronun yine değerli isimleri olacaklar. 

İki takım arasında zaten bulundukları platformalar açısından da net bir kalite ve seviye farkı var. Oldenburg, gelecek sezon da hem BCL hem de BBL’de mücadele edecek ve bu nedenle de kadrolarını derinleştirdiler. Borac ise Kızıl Yıldız ile oynadığı son maçta 17 sayı fark yiyerek aslında seviyesini gösterdi. Bu maçta da Oldenburg’un Russell, Jusiton, Ogbe, Manning, Williams, Chapman, Foster gibi silahlar lidelriğinde sorun yaşamayacağını, handikapı geçerek net bir galibiyet elde edeceğini tahmin ediyorum. 

İddaa Oranı: –
intobet Oranı: MS 2 (-6.5) – 1.73
Güven Endeksi: 8



Hakkında Basket Guru

Mutlaka bakın

Basketboltahmin.net iddaa tahminleri ve analizleri

Fransa – Avustralya İddaa Tahmini 21.07.24

Orleans kentinde oynanacak Hazırlık Maçı‘nda Fransa Pazar günü saat 22:00’da Avustralya ile karşılaşacak. Hem İddaa …