Anasayfa / Borac / Borac – Oldenburg İddaa Tahmini 06.09.23

Borac – Oldenburg İddaa Tahmini 06.09.23

Hazırlık Maçları kapsamında Borac Çarşamba günü saat 19:00’da Oldenburg ile karşılaşacak. intobet Sırp ekibi lehine 6.5 handikap belirlemişken İddaa ise bu maça oran açmamış.

Borac geçen sezon son haftalarda Adriyatik Ligi’nde kalmayı başarabilmiş bir takım. Bu sezon da ana hedefleri ligde kalmak olacak yine. Koç Mijatovic yönetiminde hazırlanıyorlar sezona ve kadrolarına baktığımızda Segu, Birts, Darko Talic, Perrott-Hunt, Ja’Von Franklin takımın öne çıkması beklenen isimler konumundalar. Son maçlarında güçlü Kızıl Yıldız’a direnememişler, 90-73 ile kaybetmişlerdi. 

Oldenburg yeni sezonda da BCL’de mücadele edecek ve dolayısıyla iki kulvarın zorluğunu düşünerek kadrolarını güçlendirdiler. Koç Calles ile yola devam ediyorlar ve kadrolarına baktığımızda yeni eklenen isimler Brekkott Chapman, Kyle Foster, Izundu, Manning, Schoormann, Deane Williams takımın öne çıkması bekleniyorlar. Kadroda kalan DiLeo, Juiston, Ogbe, Russell da kadronun yine değerli isimleri olacaklar. 

İki takım arasında zaten bulundukları platformalar açısından da net bir kalite ve seviye farkı var. Oldenburg, gelecek sezon da hem BCL hem de BBL’de mücadele edecek ve bu nedenle de kadrolarını derinleştirdiler. Borac ise Kızıl Yıldız ile oynadığı son maçta 17 sayı fark yiyerek aslında seviyesini gösterdi. Bu maçta da Oldenburg’un Russell, Jusiton, Ogbe, Manning, Williams, Chapman, Foster gibi silahlar lidelriğinde sorun yaşamayacağını, handikapı geçerek net bir galibiyet elde edeceğini tahmin ediyorum. 

İddaa Oranı: –
intobet Oranı: MS 2 (-6.5) – 1.73
Güven Endeksi: 8Hakkında Basket Guru

Mutlaka bakın

İspanya Liga Endesa iddaa tahmin ve analizleri

UCAM Murcia – Tenerife İddaa Tahmini 30.09.23

İspanya Liga Endesa 3. hafta mücadelesinde UCAM Murcia Cumartesi günü saat 21:45’de Tenerife ile karşılaşacak. …