Anasayfa / Boulazac / Boulazac – Limoges İddaa Tahmini 04.09.20

Boulazac – Limoges İddaa Tahmini 04.09.20

Boulazac, hazırlık maçında Limoges ile Cuma saat 20:00’da karşılaşacak. Bets10 Boulazac’ın galibiyeti için 1.72 oran açıklamışken İddaa ise bu maça oran açmamış.

Boulazac koç Andrieux ile yola devam ediyor ve bu sezon da can yakabilecek, play-off potasında iddialı olabilecek bir kadrı kurduklarını söyleyebiliriz. Morency ve Harley ile yola devam ederken, takımın direksiyonuna ise yetenekli oyun kurucu Sosa’yı getirdiler. tecrübeli şutör guard Best ve alternatif oyun kurucu Sene de takımın guard rotasyouna eklediği diğer yeni isimler. Pota altında ise Classen ve N’Diaye takımın en güvendiği isimler olacaklar. Şimdiye kadar 2 hazırlık maçı yaptılar, Pau Orthez’e 13 sayı farkla kaybederken, Poitiers’ı ise tam 21 sayı farkla geçmişlerdi.

Limoges geçtiğimiz sezonlara nazaran çok daha sıradan bir kadro kurdu. Koç Mary ile yola devam ederken kadrolarındaki bir çok isimle de yeniden anlaştılar. Ginyard, Lang, Invernizzi, Boutsiele, Nelson öne çıkan isimler arasında yer alıyorlar ki tecrübeli guard Nelson’ın yine takıma liderlik etmesi bekleniyor. Özetle takımdan ayrılan Conklin ve Sanford’un yerini doldurabilmiş değiller, bu nedenle güç kaybettiklerini rahatlıkla söyleyebiliriz. Son hazırlık maçlarında Pro B ekiplerinden Clermont karşısında çok zorlanmışlar, 3 sayı farkla kazanabilmişlerdi.

İki takım da henüz tam olarak hazır değiller yeni sezona. Ancak Boulazac’ın daha geniş bir kadrosu olduğunu, daha yetenekli isimlere sahip olduğunu söyleyebiliriz. Son maçlarını da farklı kazanarak özgüven elde ettiler. Limoges ise geçen sezona göre kan kaybetmiş durumda. Evet tecrübeli ve birbirini tanıyan isimlerden kurulu olmaları avantaj ama bu maçta rakibin enerjisi ve temposu karşısında zorlanabileceklerini düşünüyorum. Bu nedenle de tercihimi Boulazac galibiyetin yana kullanacağım.

İddaa Oranı: –
Bets10 Oranı: MS 1 – 1.72
Güven Endeksi: 7Hakkında Basket Guru

Basket Guru

Mutlaka bakın

Basketbol analizleri - Basketboltahmin.net

Darüşşafaka Tekfen – Anadolu Efes İddaa Tahmini 18.09.20

Yeni sezon hazırlıkları kapsamında Sinan Erdem Salonu’nda düzenlenen TÜBAD Turnuvası ilk maçında Darüşşafaka Tekfen Cuma …