Anasayfa / Bourg / Bourg – Nanterre İddaa Tahmini 13.05.19

Bourg – Nanterre İddaa Tahmini 13.05.19

Fransa JeepElite Pro A 33.hafta mücadelesinde Bourg Pazartesi saat 21:45’de Nanterre ile karşılaşacak. İddaa toplam sayı limitini 171.5 olarak açıklamışken Bets10 ise limiti 170.5 olarak belirlemiş.

Bourg 17 galibiyetle 9.sırada yer alıyor ve kalan 2 maçını kazanarak olası averaj hesapları yapacak 19 galibiyetli takımlardan birinin 2 maçını da kaybetmesi durumunda, yani işleri pek kolay değil artık. Son maçlarına baktığımızda ise tempoyu yükseltiklerini ve hücumda ritmlerini bulduklarını gördük, son 2 maçta sıraısyla 187 ve 198 sayı izlemiştik.

Nanterre ise 2.sıra için Monaco ile yarışını son maça kadar sürdürecek. Ancak ikili averajda Monaco üstün bu nedenle sadece kendilerinin kazanması yetmeyecek, Monaco’nun da 1 maç kaybetmesini bekleyecekler. Onların da son 3 maçlarına baktığımızda ikisinde yüksek skorlar görmüştük. Sırasıyla Chalon Saone’u 97-94 ve Gravelines’ı 88-82 ile geçmişlerdi.

Bourg Ulmer ve Peacock, Nanterre ise Senglin ve Gamble ikilileri ile hem içerden hem de dışardan etkili olabilen, tempoyu seven takımlar. Sezonun bu bölümünde oynadıkları basketbol da daha çok hücum odaklıydı. Bu maçta da birbirlerini tempo konusunda forse edeceklerini ve bizlere bol skorlu, keyifli bir maç izleteceklerini düşünüyorum.

İddaa Oranı: ÜST (171.5) / 1.70
Bets10 Oranı: ÜST (170.5) / 1.71
Güven İndeksi: 8/10Hakkında Fersu Yahyabeyoğlu

Fersu Yahyabeyoğlu
Yıldız Teknik Üniversitesi Makine Mühendisliği mezunuyum. 7 yaşında Çukurova alt yapısında tanıştığım basketbol, ilerleyen yaşlarda bende bir tutku haline geldi. Yerel liglerde 11 yıl boyunca lisanslı basketbol oynadıktan sonra üniversite yıllarımda da amatör olarak oyuncu gözlemciliği yapmaya başladım. Sonrasında Türkiye'nin önde gelen basketbol portallarında köşe yazarlığı yapmaya başladım. Son 5 yıldır basketbolun bahis tarafı ile de ilgileniyorum. Uzmanlık alanım Avrupa ligleri, özellikle Euroleague, BSL, VTB ve İspanya liglerini yakından takip ediyorum.

Mutlaka bakın

Basketbol analizleri - Basketboltahmin.net

İtalya – Fransa İddaa Tahmini 25.08.19

Dünya Kupası hazırlıkları kapsamında Çin’de oynanacak maçta İtalya Pazar saat 10:30’da Fransa ile karşılaşacak. İddaa …