Anasayfa / Bourg / Bourg – Strasbourg İddaa Tahmini 06.11.22

Bourg – Strasbourg İddaa Tahmini 06.11.22

Fransa Betclic ELITE Pro A 8. hafta mücadelesinde Bourg Pazar günü saat 17:15’de Strasbourg ile karşılaşacak. Hem İddaa hem de Hovarda misafir takım lehine 1.5 handikap belirlemişler.

Bourg sezona iyi başlayan ancak sonrasında düşüşe geçen ekiplerden birisi. İlk 4 maçlarından 3 tanesini kazanırken, son 3 maçlarını da üst üste kaybederek adeta serbest düşüşe geçtiler. Diğer taraftan son haftalarda EuroCup sahnesinde ise iyi durumda olduklarının altını çizelim. İki kulvardaki son 3 maçlarından ikisini kazanmışlardı, içerde Lietkabelis’i 13 ve son olarak da denk rakiplerinden Brescia’yı  69-71 ile geçmeyi başarmışlardı O son maçta Floyd 22 sayı, Mike 11 sayı, 9 ribaund ve Palmer 10 sayı, 6 ribaund ile galibiyeti getiren başlıca isimlerdi.

Strasbourg ise bu sezonun ciddi hayal kırıklıklarından birisi ve 7 maçlarndan 6 tanesini kaybettiler. Ayrıca ligde 1 galibiyeti olan 2 takımdan dabiri konumundalar. Koç Tuovi’nin öğrencileri Pro A’daki son 4 maçlarını üst üste kaybetmişlerdi. EuroCup maçlarının ardından son olarak Pro A’da konuk ettikleri Monaco’ya 12 sayı farkla yenildiler. O son maçta Keene 19 sayı, 8 asist ve Lansdowne 17 sayı, 3 ribaund ile direnen yegane isimlerdi. 

Bana göre iki takım arasında ciddi bir kalite farkı yok ama sezon başından beri daha formda ve daha diri olan Bourg. Hem EuroCup’da hem de Pro A’da isikrarlı sonuçlar alan Bourg’un sezona kötü başlayan, formsuz rakibi karşısında hata yapmayacağını, Floyd, Mike, Palmer üçlüsünün liderliğinde dişlerine göre olan, formsuz ve üst üste kayıplar yaşayan Strasbourg’u yenerken de düşük handikapı geçeceklerini tahmin ediyorum.  

İddaa Oranı: MS 1 (-1.5) – 1.44
Hovarda Oranı: MS 1 (-1.5) – 1.60
Güven Endeksi: 8Hakkında Basket Guru

Mutlaka bakın

Slovenya Ligi iddaa tahmin ve analizleri

KK Krka – KK Sentjur İddaa Tahmini 29.11.22

Slovenya Ligi 8. hafta mücadelesinde KK Krka Salı günü saat 21:00’da KK Sentjur ile karşılaşacak. …