Anasayfa / Almanya easyCredit BBL / Braunschweig – Mitteldeutscher İddaa Tahmini 13.02.24

Braunschweig – Mitteldeutscher İddaa Tahmini 13.02.24

Almanya easyCredit BBL 21. hafta mücadelesinde Braunschweig Salı günü saat 20:30’da Mitteldeutscher ile karşılaşacak. Hem İddaa hem de Best10 ev sahibinin limitini 89.5 olarak açıklamışlar. 

Braunschweig formda ekiplerden birisi, son 4 maçlarını üst üste kazandılar ve bu sayede de 10 galibiyete ulaştılar. Kendilerine 10. sıradan da olsa play-in resminde yer buldular ki sezon öncesi ana hedeflerinden birisi buydu elbette. Diğer yandan özellikle evlerindeki etkili performansları ile dikkat çektiklerini belirtelim, son 2 maçlarını kazanırken Bamberg potasına 91 sayı ve Wurzburg potasına ise tam 100 sayı göndermişlerdi! 

Mitteldeutscher ise ligin vasat ekiplerinden birisi. Son 3 maçlarını üst üste kaybettiler ve 6 galibiyette kaldılar, bu nedenle de 15. sırada yer alabildiler. Düşme potası ile aralarında 2 galibiyetlik bir fark kalmış durumda, tehlikeli sularda yüzdüklerinin altını çizelim. Deplasman karnelerine baktığımızda ise son 2 maçlarında sonuçlardan bağımsız olarak savunmada sorun yaşadıklarını görmüştük, Heidelberg’i yenseler de 90 sayı yemişler ve Bamberg’den tam 30 sayı fark yerken potalarında da tam 108 sayı görmüşlerdi! 

İki takım arasında ciddi boyutlarda olmasa da bir seviye farkı var ki özellikle form grafiği anlamında Braunschweig son günlerde istim üstünde. Onlar hücumda ne kadar verimli ve istikrarlı bir performans sergiliyorlarlarsa Mitteldeutscher de savunmada o kadar yumuşak ve kötü bir performansa imza atıyor. Bu deplasman maçında da vidaları sıkabileceklerini düşünmüyorum. Sonuçtan bağımsız olarak formda Braunschweig’in 90 baremini geçebileceğini tahmin ediyorum. 

İddaa Oranı: EvSahibi ÜST (89.5) – 1.46
Best10 Oranı: EvSahibi ÜST (89.5) – 1.58
Güven Endeksi: 8Hakkında Basket Guru

Mutlaka bakın

Hırvatistan Ligi iddaa tahmin ve analizleri

GKK Sibenka – Dubrava İddaa Tahmini 20.02.24

Hırvatistan Ligi 20. hafta mücadelesinde GKK Sibenka Salı günü saat 20:00’da Dubrava ile karşılaşacak. Best10 …