Anasayfa / Almanya easyCredit BBL / Braunschweig – Rostock İddaa Tahmini 05.05.24

Braunschweig – Rostock İddaa Tahmini 05.05.24

Almanya easyCredit BBL 32. hafta mücadelesinde Braunschweig Pazar günü saat 16:30’da Rostock ile karşılaşacak. Hem iddaa hem de intobet toplam sayı limitini 171.5 olarak açıklamışlar. 

Braunschweig son 2 maçını üst üste kazanarak sezonun bu kritik döneminde toparlanma sinyalleri verdi. Bu sayede 14 galibiyete ulaştılar ve play-in potasından sadece 1 adım uzaktalar. Dolayısıyla kalan 2 haftada şanslarını sürdürebilmek için kazanmak istiyorlar. Evlerindeki performanslarına baktığımızda ise son 2 maçlarını üst üste kazanırken bize yüksek skorlar izlettiklerini de gördük, sırasıyla 186 sayı ve 171 sayı üretilmişti o maçlarda. 

Rostock ise son 3 maçından ikisini kaybetti, iyi bir dönemlerinde değiller ve 9 galibiyette kaldılar, düşme potasından sadece 2 adım uzaktalar. Onlar adına olumlu nokta, kendilerini tehdit edecek Crailsheim’a deplasmanda 4 sayı farkla kaybetmişlerdi ve son 2 haftada onlarla evlerinde karşılaşacaklar. Yani Braunschweig’a kaybetseler bile o maçı kazanmaları yeterli olacak ligde kalmak için. Evden uzaktaki karnelerine baktığımızda son 3 maçlarından ikisinde bize 181 sayı ve 201 sayı izlettiklerini gördük. 

İki takım arasında bir siklet farkı olduğunu düşünmüyorum. Her ne kadar Rostock düşme potasına daha yakın olan taraf olsa da gerek kadroları gerekse sahada oynadıkları basketbolla Braunschweig’ın çok gerisinde değiller. İki takımın da galibiyete çok ihtiyacı var farklı hedefler doğrultusunda. Braunschweig play-in için, Rostock da ligde kalmak için kazanmak istiyor. Bu motivasyonun tempo ve skora pozitif yansıyacağını tahmin ediyorum. 

İddaa Oranı: ÜST (171.5) – 1.47
intobet Oranı: ÜST (171.5) – 1.67
Güven Endeksi: 7Hakkında Basket Guru

Mutlaka bakın

İsrail Winner Ligi iddaa tahmin ve analizleri

Hapoel Beer Sheva – Bnei Herzelia İddaa Tahmini 26.05.24

İsrail Winner Ligi kaybedenler etabı son maçında Hapoel Beer Sheva Pazar günü saat 19:00’da Bnei …