Anasayfa / Almanya easyCredit BBL / Braunschweig – Tubingen İddaa Tahmini 18.11.23

Braunschweig – Tubingen İddaa Tahmini 18.11.23

Almanya easyCredit BBL 8. hafta mücadelesinde Braunschweig Cumartesi günü saat 20:30’da Tubingen ile karşılaşacak. Hem İddaa hem de Rexbet toplam sayı limitini 168.5 olarak açıklamışlar. 

Braunschweig sezona iyi başlamıştı ama son dönemde bir düşüşe geçtiler, son 5 maçtan 4 tanesini kaybettiler… Evlerinde oynadıkları 3 maçtan ikisini kazanırken bize 177, 167 ve 164 sayı izletmişlerdi. Geçen hafta son maçlarında ise konuk oldukları güçlü rakipleri Alba’dan tam 92 sayı yiyerek 28 sayı farkla kaybetmişlerdi… O maçta Zylka 12 sayı ve Crockett 11 sayı ile yegane çift haneli skor katkısı verebilen isimlerdi.

Ligin yeni ve aynı zamanda zayıf ekiplerinden birisi olan Tubingen, 7 maçtan sadece 1 galibiyet elde edebildi… Temel sıkıntıları ise savunma, ortalama 98 sayı görüyorlar potalarında. Son 5 maçlarına baktığımızda tamamını kaybederken bize yüksek tempoda, bol skorlu mücadeleler izlettiklerini de gördük. Maçlarda minimum 174 sayı üretilmiş ve tamamında 168 baremi aşılmıştı! Son olarak konuk ettikleri Chemnitz’e 68-106 ile farklı kaybetmişlerdi. 

Braunschweig da son dönemde formsuz ve bu nedenle evlerinde olmalarına rağmen zayıf rakiplerine karşı onları net olarak favori göremiyorum, güven vermiyorlar. Diğer yandan iki takımın tempoyu sevdiklerini ve üretimde aslında iyi işler yapabildiklerini biliyoruz. Ayrıca Tubingen’in de savunmada sıkıntılı olduğunu gördük, ortalama 98 sayı görüyorlar potalarında. Bu maçta da Braunschweig’ın Crockett, Rorie, Bango gibi silahlarla rahat skor üreteceğini, Tubingen’in de Jackson ve Boeheim ile onlara karşılık vereceğini, bize bol skorlu ve keyifli bir mücadele izleteceklerini tahmin ediyorum. 

İddaa Oranı: ÜST (168.5) – 1.52
Rexbet Oranı: ÜST (168.5) – 1.75
Güven Endeksi: 8Hakkında Basket Guru

Mutlaka bakın

NBA iddaa tahmin ve analizleri

Minnesota Timberwolves – Utah Jazz İddaa Tahmini 01.12.23

NBA Batı Konferansı mücadelesinde Minnesota Timberwolves Cuma günü saat 04:00’da Utah Jazz ile karşılaşacak. Hem …