Anasayfa / Breogan / Breogan – FC Barcelona İddaa Tahmini 05.11.23

Breogan – FC Barcelona İddaa Tahmini 05.11.23

İspanya Liga Endesa 8. hafta mücadelesinde Breogan Pazar günü saat 19:00’da FC Barcelona ile karşılaşacak. Hem İddaa hem de intobet ev sahibi lehine 7.5 handikap belirlemişler. 

Breogan bu sezonun zayıf halkalarından birisi. Son 5 maçlarını üst üste kaybettiler ve toplamda 7 maçtan da sadece 1 galibiyet çıkarabildiler! Evlerimndeki son maçta ise formda Euroleague ekiplerinden Valencia’ya direndiklerini ama sonunu getiremeyerek 2 sayı farkla yenildiklerini görmüştük. Geçen hafta ise konuk oldukları bir diğer güçlü rakip Malaga karşısında hiç varlık gösterememişler ve tam 17 sayı fark yemişlerdi.

Son şampiyon Barça ise sezona aslında istediği gibi başlayamadı. Ezeli rakiplieri Barça’nın yanı sıra geçen hafta konuk oldukları bir diğer Euroleague ekibi Valencia’ya da kaybetmişlerdi. Haftaiçi Euroleague sahnesinde konuk ettikleri önemli rakipleri Pana’yı 8 sayı farkla geçerek moral buldular. Laprovittola ile Jokuabitis’in olmadığı o maçta Parker 17 sayı, 5 ribgaund, Pauli 12 sayı, 4 ribaund ve Satoransky 19 sayı, 7 ribaund ile galibiyeti getiren başlıca isimlerdi. Artık ligde de içeride dışarıda farketmeksizin kazanma trendine girmek istiyorlar. 

Elbette Barça her alanda rakibinin birkaç kademe üzerinde bir takım. Ancak son maçta deplasmanda Valencia’ya kaybetmişlerdi. Dolayısıyla burada zayıf diyebileceğimiz bir rakip olan Breogan karşısında artık bir sürprize izin vermeyeceklerini düşünüyorum. Ritmini bulmaya başlayan Parker, milli uzun Willy ve tecrübeli uzun Vesely liderliğinde çember altında net bir üstünlük kurarak, handikapı da geçerek kazanacakalrını tahmin ediyorum. 

İddaa Oranı: MS 2 (-7.5) – 1.45
intobet Oranı: MS 2 (-7.5) – 1.64
Güven Endeksi: 8Hakkında Basket Guru

Mutlaka bakın

NBA iddaa tahmin ve analizleri

Dallas Mavericks – Utah Jazz İddaa Tahmini 07.12.23

NBA Batı Konferansı mücadelesinde Dallas Mavericks Perşembe günü saat 04:30’da Utah Jazz ile karşılaşacak. Hem …