Anasayfa / Breogan / Breogan – Real Betis İddaa Tahmini 04.03.23

Breogan – Real Betis İddaa Tahmini 04.03.23

İspanya Liga Endesa 21. hafta mücadelesinde Breogan Cumartesi günü saat 22:45’de Real Betis ile karşılaşacak. Hem İddaa hem de intobet misafir takım lehine 5.5 handikap belirlemişler. 

Breogan 20 maçın ardından hanesine 10 galibiyet yazdırdı ve ligin play-off ekiplerinden birisi konumunda. Aradan önce de son 3 maçlarından 2 tanesini kazandılar. Ayrıca evlerindeki performansları da gayet iyi durumda. Son 3 iç saha maçlarını da kayıpsız geçtiler. Son olarak bu sahada denk rakiplerden biri olan Girona’yı konuk etmişler ve tam 22 sayı farkla ezip geçmişlerdi. Quintela takımdaki tek eksik isim konumunda.

Betis ise ligin zayıf ekiplerinden birisi. Son dönemde aldıkları bir galibiyet sayesinde toplamdan 4 galibiyete ulaştılar ve 1 adım da olsa düşme hattından uzaklaşmış oldular. Ancak deplasman karnelerinin çok sıkıntılı olduğunu özellikle belirtememiz lazım, toplamda 10 maçtan 9 tanesini kaybettiler ve 5 maçtır da evden uzakta galibiyete hasret durumdalar. Son 2 deplasman maçlarında Tenerife’den 24 ve Zaragoza’ya ise uzatmada 7 sayı farkla yenilmişlerdi. Baez sakatlıktan döndü ve yeni transfer Pasecniks’in de bu maçta forma giymesi bekleniyor. 

İki takım arasında kalite ve seviye anlamında bence farklar var. Breogan ligin play-off yarışçılarından birisi. Ayrıca evlerinde de etkili bir takım olduklarının altını çizelim. Son 2 maçta da denk rakiplerinden Granada’yı 32 ve Girona’yı 22 sayı farkla çok rahat geçmişlerdi. Bu maçta da Betis gibi düşme adaylarından biri olan kendi sikletlerinde olmayan, formsuz bir rakip karşısında sorun yaşamayacaklarını, kazanırken handikapı da geçeceklerini tahmin ediyorum. 

İddaa Oranı: MS 1 (-5.5) – 1.45
intobet Oranı: MS 1 (-5.5) – 1.70
Güven Endeksi: 8Hakkında Basket Guru

Mutlaka bakın

NBA iddaa tahmin ve analizleri

Toronto Raptors – Detroit Pistons İddaa Tahmini (2) 25.03.23

NBA Doğu Konferansı mücadelesinde Toronto Raptors Cumartesi günü saat 02:30’da Detroit Pistons ile karşılaşacak. Hem …