Anasayfa / Breogan / Breogan – Tenerife İddaa Tahmini 05.05.24

Breogan – Tenerife İddaa Tahmini 05.05.24

İspanya Liga Endesa 32. hafta mücadelesinde Breogan Pazar günü saat 18:00’da Tenerife ile karşılaşacak. Hem İddaa hem de intobet ev sahibi lehine 6.5 handikap belirlemişler. 

Breogan geçen hafta konuk olduğu denk rakiplerinden Granada’yı 84-85 ile geçerek ligde kalma yolunda önemli bir hamle yapmış oldu. Ancak halen düşme hattındaki Obradoiro’dan sadece averajla uzak olduklarını belirtelim. Evlerindeki son 2 maçlarına baktığımızda ise denk rakiplerinden Palencia’yı 8 sayı farkla rahat geçerken, güçlü play-off ekiplerinden Granca’ya ise direnip maçı uzatmaya götürseler de 7 sayı farkla kaybetmekten kurtulamamışlardı 

Tenerife, BCL’de final oynamış ama Malaga’ya kaybetmişti. Şimdi sezonun kalanında lige konsantre olacaklar. Burada işler yolunda, son 5 maçlarından 4 tanesini kazandılar ve bu sayede de 20 galibiyete ulaşarak play-off biletini garantilemiş oldular. Şimdi hedefleri kalan 3 maçlarını da kazanarak sezonu ilk 4 sıra içerisinde tamamlamak ve play-off’lara ev sahibi avantajı ile girmek olacak. Ancak evden uzaktaki son maçlarında denk rakiplerden Valencia’ya tam 25 sayı farkla yenildiklerini, hezimete uğradıklarını belirtelim. 

Tenerife’nin kadro kalitesi ve tecrübe anlamında rakibinden çok daha iyi bir takım olduğunu biliyoruz, dolayısıyla deplasmanda olmalarına rağmen favori konumundalar. Ancak play-off’u garantiledikleri için kafaları nispeten rahat, sıralama hesapları var. Breogan ise halen ligde kalmayı garantileyebilmiş değil, bu nedenle de maçlara final havasıyla çıkmaya devam ediyor. Bu maçta da ev sahibi avantajını değerlendirip bir sürpriz yapmaya çalışacaklar. Kolay pes etmeyeceklerini ve handikapta kalabileceklerini tahmin ediyorum. 

İddaa Oranı: MS 1 (+6.5) – 1.43
intobet Oranı: MS 1 (+6.5) – 1.61
Güven Endeksi: 7Hakkında Basket Guru

Mutlaka bakın

Porto Riko Ligi iddaa tahmin ve analizleri

Leones de Ponce – Piratas de Quebradillas İddaa Tahmini 28.05.24

Porto Riko Ligi A grubu mücadelesinde Leones de Ponce Salı günü saat 03:00’da Piratas de …