Anasayfa / Brescia / Brescia – Torino İddaa Tahmini 05.09.19

Brescia – Torino İddaa Tahmini 05.09.19

Yeni seon hazırlıkları kapsamında Brescia Perşembe saat 21:30’da Torino ile karşılaşacak. İddaa bu maça oran açmazken Bets10 ise Torino lehine 13.5 handikap belirlemiş.

Brescia koç Esposito yönetiminde yeni sezona yeni bir kadroyla hazırlanıyor. Ken Horton, Dillon Avare, Tyler Cain, DeAndre Lansdowne, Koenig gibi isimleri eklerken Moss’u da kadroda tuttular. Abbass milli takımda olduğu için bu maçta forma giyemeyecek ama iki tecrübeli İtalyan Sacchetti ve Luca Vitali’nin forma giyemeleri bekleniyor. Ceron’un da geçen seneki gibi sorumluluklarını artması bekleniyor.

Torino ise mali sebeplerden ve takım sahibi Grasimenko’dan dolayı A2’ye düşürülmüştü zorunlu olarak. Dolayısıyla küçülmeye gittiler. Koç Cavina yönetiminde mütevazi bir kadro kurdular. Alibegovic, Marks, Pinkins en önemli silahları olacak, A2 için bile iddialı bir kadroları yok diyebiliriz rahatlıkla. 

Brescia her ne kadar Abbass’dan yoksun olsa da Moss, Horton, Cain gibi tecrübeli isimlerle bu maçta vasat A2 ekibi Torino karşısında net favori konumunda. Yeni bir takım oldukları için adaptasyon sorunu yaşayacaklardır maç içerisinde de ama tecrübeleri ile işi toparlayacaklarını ve handikapı da aşarak rahat bir galibiyet alacaklarını düşünüyorum.

İddaa Oranı: –
Bets10 Oranı: MS 1 (-13.5) / 1.83
Güven İndeksi: 7/10

Yorum bölümü yakında aktif edilecektir.


Hakkında basketboltahmin

basketboltahmin

Mutlaka bakın

yunanistan ligi basketboltahmin.net iddaa tahmin ve analiz

Rethymno – Panionios İddaa Tahmini 25.01.20

Yunanistan Ligi 17.hafta mücadelesinde Rethymno Cumartesi saat 16:30’da Panioinos ile karşılaşacak. İddaa ev sahibinin toplam …