Anasayfa / Brindisi / Brindisi – Derthona Tortona İddaa Tahmini 04.02.24

Brindisi – Derthona Tortona İddaa Tahmini 04.02.24

İtalya Lega Basket Serie A 19. hafta mücadelesinde Brindisi Pazar günü saat 22:00’da Derthona Tortona ile karşılaşacak. Hem İddaa hem de intobet ev sahibi lehine 1.5 handikap belirlemişler. 

Brindisi ligin en zayıf halkası konumunda, son 3 maçlarından ikisini kaybettiler ve bu nedenle de 4 galibiyette kaldılar, son sırada yer alıyorlar. Evlerindeki son 3 maçlarından ikisinde Scafati’ye uzatma sonunda 5 sayı ve Napoli’ye ise 3 sayı farkla yenilmekten kurtulamamışlardı. Son maçta ise konuk oldukları denk rakiplerinden Pesaro’yı 78-86 ile geçmişlerdi. O amçta Bartley 25 sayı, 5 ribaund, Sneed 19 sayı, 12 ribaund ve Laquintana 14 sayı ile galibiyeti getiren başlıca isimlerdi. 

Tortona ise son dönemin formda ekiplerinden birisi, 4 maçtan 3 tanesini kazandılar. Bu sayede de 8 galibiyete ulaştılar ve play-off potasından sadece 1 adım uzaktalar artık! Son 2 deplasman maçlarına baktığımızda üst üste kayıplar yaşamışlardı, Napoli’ye 5 sayı ve şampiyon Milano’ya ise 1 sayı farkla yenilmişlerdi. Geçen hafta ise ligin flaş ekiplerinden Reggio Emilia’yı 93-64 gibi dominant bir skorla geçmişlerdi. O maçta Severini 17 sayı, 5 ribaund, Dowe 13 sayı, 6 asist, Kamagate 12 sayı, 4 ribaund ile galibiyeti getiren başlıca isimlerdi.

İki takım arasında puan tablosunda da gördüğümüz üzere bir siklet farkı var. Tortona son dönemde formda ve üst üste iyi sonuçlar aldılar. Bu sayede de play-off yarışına dahil olmayı başardılar. Tortona deplasmanda da olsa bana göre maçın favorisi. Dowe, Kamagate, Weems gibi silahlarla zayıf rakipleri karşısında sorun yaşamayacaklarını, düşük farkla da olsa kazanarak yollarına devam edeceklerini düşünüyorum. 

İddaa Oranı: MS 2 (-1.5) – 1.44
intobet Oranı: MS 2 (-1.5) – 1.65
Güven Endeksi: 7Hakkında Basket Guru

Mutlaka bakın

Almanya BBL Ligi iddaa tahmin ve analizleri

Bamberg – Tubingen İddaa Tahmini 02.03.24

Almanya easyCredit BBL 22. hafta mücadelesinde Bamberg Cumartesi günü saat 20:30’da Tubingen ile karşılaşacak. Hem …