Anasayfa / Brooklyn Nets / Brooklyn Nets – Cleveland Cavaliers İddaa Tahmini 09.02.24

Brooklyn Nets – Cleveland Cavaliers İddaa Tahmini 09.02.24

NBA Doğu Konferansı mücadelesinde Brooklyn Nets Cuma günü saat 03:30’da Cleveland Cavaliers ile karşılaşacak. Hem İddaa hem de Hovarda ev sahibi lehine 5.5 handikap belirlemişler. 

Nets son dönemde formsuz, 4 maçtan 3 tanesini kaybettiler buraya gelirken. Bu nedenle de 20 galibiyette kaldılar ve play-in potasının da dışında kalmış durumdalar. Diğer yandan evlerindeki performanslarına baktığımızda da işlerin yolunda gitmediğini biliyoruz, 3 maçtır kazanamıyorla taraftarlarının önünde. Son olarak Dallas’a direnseler de 12 sayı farkla yenilmekten kurtulamadılar. Walker, Cameron Johnson, Finney-Smith, takasla gönderilen Dinwiddie ve takasla gelenler Thaddeus Young ile Schröder bu maçta forma giyemeyecekler. 

Cavs ise istim üstünde olan ekiplerden birisi, tam 7 maçtır bileklerini kimse bükemiyor! Bu serinin 4 galibiyeti de üst üste deplasmanlarda geldi. Son olarak konferansın zayıf ekiplerinden Wizards karşısında zaman zaman zorlansalar da sürprize izin vermediler ve 8 sayı farkla kazanarak serilerini devam ettirdiler. Cezası devam eden Thompson ve role oyuncularından Jerome dışında önemli bir eksikleri yok. Garland, Mitchell, LeVert, Mobley, Allen gibi silahlarını sağlıklı olarak kullanabilecekler. 

İki takım arasında bana göre net bir siklet farkı var. Cavs hem kağıt üstünde kalite artı tecrübe anlamında hem de sahada oynanan basketbol seviyesi ve form grafiği anlamında net olarak bir adım önde. Mitchell, Garland, Mobley, Allen üçlüsünün sağlıklı olduğu ortamda onları yenmek artık çok daha zor! Garland ve Mobley’nin olmadığı dönemde bile serilerini korduklarını hatırlatalım. Dindiwddie, Cameron Johnson, Walker, Schröder gibi silahların yokluğunda Nets’in de evde olsalar bile onlara direnemeyeceğini düşünüyorum. 

İddaa Oranı: MS 2 (-5.5) – 1.45
Hovarda Oranı: MS 2 (-5.5) – 1.67
Güven Endeksi: 8Hakkında Basket Guru

Mutlaka bakın

NBA iddaa tahmin ve analizleri

Utah Jazz – San Antonio Spurs İddaa Tahmini 26.02.24

NBA Batı Konferansı mücadelesinde Utah Jazz Pazartesi günü saat 04:00’da San Antonio Spurs ile karşılaşaacak. …